РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (6 червня 2014) 

 • Не втрачаючи надію

  Перемогою команди локомотивного депо Козятин завершився турнір з волейболу, що відбувся нещодавно у спортивному комплексі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту.


  Під час змагань.

  Як розповідає одна з організаторів змагань - інструктор Будинку науки та техніки ст. Козятин Олена ДАНИЛЮК, цей турнір став свого роду останньою пробою сил команд волейболістів Козятинської дирекції залізничних перевезень перед початком Спартакіади працівників структурних підрозділів залізниці, старт якої намічений на другу половину червня. Саме за результатами цих змагань й буде сформовано команду волейболістів Козятинської дирекції для участі у Спартакіаді.


  Команда локомотивного депо Козятин.

  - Вирішено, що її буде створено не на базі певного колективу, а саме: з кращих гравців команд, - продовжує Олена Данилюк. - Основу складатимуть волейболісти локомотивного депо та дистанції сигналізації та зв’язку. До речі, саме вони й зустрілися у фіналі турніру, де перемогу з рахунком 2:1 святкували локомотивники. Ще декілька гравців до складу команди дирекції делегуватимуть місцеві вагонники та колійники.

  Волейбол - досить популярний вид спорту серед залізничників. Зазвичай на такі турніри квапляться чимало команд, щоб поборотися за першість та кубки. І хоча цього разу учасників було дещо менше, ніж планувалося, боротьба на спортивному майданчику була впертою та безкомпромісною. Крім фіналістів симпатії у вболівальників викликала гра команд Козятинської дистанції колії, експлуатаційного вагонного депо Козятин, будівельно-монтажного експлуатаційного управління №2. Й хоча цього року їм не вдалося пробитися до фіналу, щоб поборотися за головний приз змагань, їхні вболівальники не втрачають надію на те, що перемоги для волейболістів ще попереду.

  По завершенні змагань відбулася церемонія нагородження переможців та призерів, якими стали команди локомотивного депо, дистанції сигналізації та зв’язку і дистанції колії. Приз кращого гравця турніру отримав Юрій ТУРУЛЯ, який виступав за команду дистанції сигналізації та зв’язку. А пам’ятний приз - волейбольний м’яч з автографами - отримав член оргкомітету змагань викладач місцевого училища залізничного транспорту Леонід ТРОНЧУК, якому того дня виповнилося 55 років.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05