РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (6 червня 2014) 

 • Звідки бере свій початок професійне коріння?

  Наша залізниця своєю стабільністю і безперебійністю роботи великою мірою завдячує звичайним працівникам, професіоналам, які трудяться дисципліновано, добре знаючи справу, вболіваючи за неї. Так навчили багатьох із них батьки. І абияк працювати вони не можуть. Таких сумлінних скромних працівників у своїх матеріалах на сторінках «Рабочего слова» ми й ставимо у приклад. А ще у кожного з них є своя цікава життєва історія, свої принципи і світогляд.


  Чергова по переїзду Людмила ШЕРЕМЕТЕНКО.

  …Моя співрозмовниця Людмила Шереметенко працює черговою по переїзду в Коростенській дистанції колії. Про неї, про її ставлення до роботи добре відгукується керівництво підрозділу, вона серйозна і зібрана в роботі, адже останню пов’язано з безпекою руху. Звідки ж її професійне коріння бере свій початок? Виявляється, значною мірою відданість залізничній справі вона запозичила зі свого родоводу - від діда, від батька і матері. Всі вони були колійниками, любили свою справу і прищеплювали любов до роботи дітям.

  Людмила Леонідівна розповідає, що її дід - Андрій Макарович Сорока у дистанцію прийшов у далекому 1946-му. Приємно їй, що пам’ять про нього бережуть у дистанції: його ім’я вписане в Книгу Пошани. Фронтовикові після війни довелося відбудовувати залізницю і потім багато десятиліть дбайливо турбуватися про утримання колії у належному стані. Троє синів Андрія Макаровича продовжували його справу. Справжні трударі - відповідальні й працьовиті. Найстарший з них, Леонід Андрійович Сорока, батько моєї співрозмовниці, пройшов непростий шлях від колійного робітника до заступника начальника дистанції. Гортаю його трудову книжку, яку береже донька, як пам’ять, як реліквію. Окрім багатьох посад у дистанції, своєрідних щаблів, якими піднімався Леонід Андрійович, тут зазначено, що був він свого часу і помічником ревізора з безпеки руху в Коростенському відділку. А ще читаю - дізнаюсь про низку заохочень сумлінного залізничника…

  Людмила Леонідівна каже, що зростаючи в сім’ї колійників, мама її, до речі, працювала черговою по переїзду, вона щодня спостерігала за роботою залізниці. Тож після закінчення школи інших думок, як поступити на навчання до залізничного технікуму, в неї й не було. Та й до порад від свого батька, авторитетної людини і для неї, і для багатьох його колег, звісно, дослухалася. Він їй говорив, що залізничний хліб нелегкий, але сталева магістраль була, є і буде. І тут завжди потрібні хороші й грамотні працівники. Людмила Леонідівна після закінчення технікуму певний час працювала прийомоздавальником, затим квитковим касиром на ст. Чоповичі. Ось вже 17 літ вона - чергова по переїзду в Коростенській дистанції колії. Її чоловік Микола Шереметенко - теж колійник. Дозволю використати газетний штамп: разом із ним вони гідно несуть залізничну естафету, яку передали їм старші представники родини. До речі, шана до поважного віку людей, вміння вчитися на їхньому досвіді, їхній мудрості - це кредо усіх представників сім’ї. Тож і дітей своїх Шереметенки виховали порядними й працьовитими людьми. Нині усі вони дорослі, в кожного своя доля, свій шлях. А батьківський будинок у Чоповичах, неподалік залізниці, для них, як оберіг. Колись тут починав плекати сад батько Людмили Леонідівни. Микола Іванович, як гарний господар, продовжив цю справу, насадив ще різних дерев, і вабить сад Миколу Шереметенка у вільний від роботи час… З ранньої весни і до пізньої осені квітують біля дому барвисті клумби, про які турботливо дбає Людмила Леонідівна. Праця і краса - вони завжди поруч.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05