РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (6 червня 2014) 

 • Чеснота Ярмака

  Дмитрович. Так-так, у Шепетівському вагонному депо його на прізвище мало хто називає. Навіть начальник, Віктор Чехов, так і сказав мені:

  - Запитаєте будь-кого першого, і Вам неодмінно покажуть, як до Дмитровича пройти, - порадив Віктор Назарович.

  Так і зробив. Бо хто ж, навіть з молодих, не знає шанованого ветерана - Олександра Ярмака. І не тільки тому, що він у колективі один із найстарших за віком.

  Працювати у вагонне депо Олександр Дмитрович прийшов у вже далекому 1971 р. слюсарем-автоматником автоконтрольного пункту. Йому неймовірно пощастило через те, що майстром був Григорій Гордійович Нечипорук. Не просто здібний організатор виробництва, а людина виважена, справедлива і доброї душі.

  У 1982 р. О. Ярмака призначили бригадиром цеху з ремонту контейнерів. У підрозділі на той час це була одна з найбільших і найвідповідальніших структурних ланок. Адже чи не половина вантажів Радянського Союзу перевозилася країною і відвантажувалася за кордон у контейнерах. «На них, - жартує Ярмак, - стояли написи і позначки мовами чи не всього світу».

  З обов’язками бригадира справлявся на «відмінно». Так що, коли контейнерне господарство тихенько почало занепадати, бо з’явилися нові технології перевезень вантажів, О. Ярмака призначили у 1998 р. бригадиром комори. Якщо зрозуміліше, то завідувачем складу. А це - видача і зберігання матеріальних цінностей, ведення документації, облік. Тут - усе необхідне для ремонту вагонів та й взагалі для стабільної, ритмічної життєдіяльності такого складного виробничого механізму, як депо. І ще не було такого, щоб чогось у коморі було не доставало. Либонь, вагома заслуга і нашого героя в тому, що за підсумками трудового суперництва минулого року колективу депо присуджено Перехідний прапор Укрзалізниці. Один із знайомих майстрів мені згодом сказав: «З Дмитровичем легко і комфортно працювати. На своєму місці людина. Він напомацки знає, де зберігаються найдрібніші болти і гайки, шплінти чи шайби…

  Повірте, це неабияка чеснота, яку цінують і робітники, і інженери нашого підрозділу».

  Олександр ЦАРИК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05