РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (6 червня 2014) 

 • Відлік нового, більш сучасного

  Минулого тижня відбулись урочистості з нагоди 90-річчя з дня створення відділення спеціалізованої хірургічної допомоги в Дорожній клінічній лікарні №2 ст. Київ. Сьогодні до його складу входять по 20 ліжок урологічного, офтальмологічного та отоларингологічного профілю. Цей медичний заклад по праву вважається кращим на Південно-Західній залізниці. Наявна матеріально-технічна і діагностична бази сприяють якісному лікуванню та встановленню точних діагнозів. Отож з упевненістю медики розпочали відлік нового, більш сучасного періоду розвитку охорони здоров’я.

  Привітати головного лікаря Лесю Дрофу та трудовий колектив медичного закладу завітали заступник начальника медичної служби столичної магістралі Юрій ЛАДУБА, колишній головний лікар ДКЛ №2, заслужений лікар України Олександр КАНЕВСЬКИЙ, колеги з інших відділень, медичні працівники.

  У вітальному слові лікар вищої категорії, заслужений лікар України Леся Дрофа зазначила, що 90 років - зовсім молодий вік для відділення, в якому працює високопрофесійний та злагоджений колектив. Вона щиро побажала усім колегам міцного здоров’я, успіхів, наснаги в їхній нелегкій щоденній праці!

  З нагоди приємної події до колективу звернувся й Олександр Каневський. Адже саме він розпочинав відбудову цього відділення. За роки його керування воно перетворилось на модернізоване відділення медицини. «Ми створили сучасну лікувальну спеціалізовану установу. Лікарі мають великий клінічний досвід роботи. Але сьогодні не можна зупинятися на досягнутому. Потрібно вдосконалювати всі напрямки лікування захворювань, адже дуже швидко плине час, а з ним змінюються і хвороби. І якщо лікарі не будуть йти вперед, то пацієнти знайдуть ту лікарню, де їх завжди вилікують», - підкреслив він.

  Додавала атмосфери невимушеності зустрічі прекрасна гра на саксофоні завідувача неврологічного відділення Володимира БІЛОШИЦЬКОГО. А ведучі вечора - завідувач відділення спеціалізованої хірургічної допомоги Ірина Рижій та старший ординатор підрозділу отоларингології Юрій ГРЕБЕНЮК - намагалися зробити вечір теплим і затишним.

  Варто згадати й про авторитетних людей, які були присутні на цьому заході. Колишній головний лікар Євгенія ЯЦИШИНА аргументовано розповіла про роки, коли їй прийшлось керувати лікарнею. До слова, Євгенія Яківна і сьогодні береже історію лікарні. «Колись 90 років тому офтальмологічне відділення займало маленький будинок на території лікарні, і важко навіть порівняти сучасне відділення з тим, що було у минулі часи», - каже пані Євгенія.

  Тривалий час це відділення очолювала лікар-офтальмолог вищої категорії ДКЛ №2 ст. Київ Світлана ДУДЧАК.

  «У нас за 90 років було лише чотири завідувачі. Це багато про що говорить. Всі ми були вірні своїй професії. Приємно, що традиції, стиль діяльності, які склалися в нашому відділенні, продовжує нинішній завідувач, лікар вищої категорії Ірина Рижій», - додає Світлана Віталіївна.

  Пройнявшись атмосферою свята, виступаючі, як ветерани, так і гості, із задоволенням згадували минулі роки. Як розбудувалась лікарня, скільки труднощів довелось пройти і якими надійними є колеги, що пліч-о-пліч працювали і працюють у медичному закладі. Пізніше з великим задоволенням гості передивились фотографії, де проілюстровано історію трудового життя колективу.

  ПРЯМА МОВА:

  Завідувач відділення спеціалізованої хірургічної допомоги, лікар-офтальмолог вищої категорії Ірина РИЖІЙ:

  - Сьогодні ми святкуємо річницю створення нашого відділення. І нам є чим пишатися. По-перше, нашим колективом, нашими ветеранами, багато яких і сьогодні працюють. Вони пам’ятають зовсім інші умови праці в лікарні та зовсім інше медичне обладнання. Наразі відділення спеціалізованої хірургічної допомоги в Дорожній клінічній лікарні №2 ст. Київ проводить повний обсяг оперативного втручання та діагностики за допомогою сучасної апаратури. У відділенні постійно впроваджуються нові методики медикаментозного та хірургічного лікування. В офтальмологічному підрозділі спеціалізованої хірургічної допомоги проводяться операції з приводу катаракти, глаукоми, відшарування сітківки, патології повік та сльозового апарату, комбіновані операції.

  А те, що у нас така доброзичлива атмосфера - наслідок професійної діяльності всієї лікарні. І звісно, якщо це зроблено з любов’ю, то відчувається відразу. Крім того, вважаю справедливим відзначити підтримку з боку керівництва столичної магістралі, особливо начальника Південно-Західної залізниці Олексія Мефодійовича КРИВОПІШИНА.

  Ми працюємо для залізничників і до їхніх послуг найвищий професійний рівень виконання всіх процедур і операцій. Адже за плечима кожного нашого лікаря - роки практики та десятки успішних операцій.

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05