РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 21 (6 червня 2014) 

 • Секрет успіху не залежить від віку

  Конкурс професійної майстерності оглядачів-ремонтників вагонів, що відбувся нещодавно в експлуатаційному вагонному депо Козятин, зібрав майже півтора десятка учасників із семи пунктів технічного обслуговування (ПТО) цього структурного підрозділу. Вперше у ньому взяли участь вагонники ПТО з Житомира та Новограда-Волинського, колективи яких лише минулого року в ході реорганізації галузі увійшли до складу Козятинського депо.


  Оглядач-ремонтник вагонів Павло САНДУГЕЙ за збиранням автозчепа.


  Трійка призерів спілкуються з інструктором вагонного депо ст. Козятин Юрієм ОМЕЛЬЧУКОМ.

  Як зазначив заступник голови конкурсної комісії, начальник депо Віктор БІЛАН, особливістю цьогорічного конкурсу стала участь у ньому переважно молодих спеціалістів. Саме тих, хто приходить на заміну ветеранам. Однак не молодий вік, а саме професійна майстерність дозволили їм боротися за звання кращого оглядача-ремонтника вагонів свого депо.

  Захід проводився у декілька етапів, де кожний з учасників змагався за найвищий бал із теоретичних знань та практичних навичок. І як говорив заступник начальника експлуатаційного вагонного депо Олександр КИРИЛЮК, вже перші результати стали приємною несподіванкою для членів комісії.

  Досить успішним був, наприклад, старт вагонників із Житомира, які зробили вагому заявку на високі місця як у особистому, так й у командному заліку. А учасник цієї команди - старший оглядач-ремонтник вагонів Ярослав ДЕВ’ЯТКО впевнено випередив усіх у виконанні нормативів. Так вправно зробити розбирання та збирання автозчепа того дня не зміг зробити ніхто з конкурсантів. А результат за часом став рекордним за всю історію проведення подібних заходів у депо.

  А ще, за словами Олександра Кирилюка, учасники конкурсу приємно подивували його організаторів добрими знаннями нормативних документів, вимог останніх телеграфних вказівок від керівництва столичної магістралі.

  - Ми навмисно включили у перелік питань чимало таких новинок і впевнилися, що наші оглядачі-ремонтники вагонів знають про них і успішно керуються ними у своїй роботі, - наголосив заступник начальника депо.

  Досить успішно впоралися учасники конкурсу і з тим «підводним камінням», що підготували їм організатори при складанні завдань щодо практичного огляду вагона та виявлення несправностей. Усі ті «капкани» у вигляді невідповідних мастил, прострочених під час експлуатації боковин, деяких несправностей та всіляких інших «підвохів», в основному, були виявлені. Не залишився поза увагою прискіпливої комісії і спецодяг, в якому виступали учасники конкурсу, в тому числі дизайн нанесених на жилети розпізнавальних написів та логотипів. Словом, коли підбили підсумки всіх етапів конкурсу, з’ясувалося, що найбільшу кількість балів набрав оглядач-ремонтник вагонів пункту технічного обслуговування Козятин-1 Сергій СТАДНИК, якого й було оголошено переможцем. Зовсім небагато поступилися йому його ж колеги по роботі з ПТО Козятин-1 Павло САНДУГЕЙ та Сергій КОЗАЧЕНКО, які посіли друге та третє місця. Всі вони й представлятимуть колектив вагонного депо Козятин на конкурсі професійної майстерності «Оглядач-ремонтник вагонів», що проводитиметься тепер вже у масштабах Південно-Західної залізниці, і відбудеться, до речі, тут, у Козятині. А серед пунктів технічного обслуговування слідом за переможцем - ПТО Козятин-1 - другими фінішували вагонники Шепетівки, третіми - Житомира.

  - Результати конкурсу нас цілком влаштовують, - сказав начальник депо Віктор БІЛАН. - Звичайно, це результат роботи не лише учасників конкурсу, а в цілому кожного колективу ПТО. Тож головне своє завдання із забезпечення безпеки руху поїздів колектив вагонного депо здатний виконувати. Тепер будемо працювати над тим, щоб досягти перемоги в другому етапі конкурсу, що проводитиме залізниця. До цього нас зобов’язує такий факт: звання кращого оглядача-ремонтника вагонів на Південно-Західній залізниці й досі належить одному з наших деповчан.

  Робітники підрозділу, який очолює В. Білан - висококваліфікований колектив. Багато з них зі значним досвідом роботи на залізничному транспорті. Саме завдяки цьому деповці забезпечують вирішення нагальних завдань, приділяючи особливу увагу якості ремонта.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05