РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (30 травня 2014) 

 • Як «Струни серця» згадали про лелеку на даху

  Чому актори-аматори із знаменитих по всій Південно-Західній магістралі «Струн серця» (Будинок науки і техніки) виконали під час відзначення Дня Перемоги п.р. саме дитячу пісню на слова Анатолія Поперечного «Аист на крыше», цікавило багатьох ветеранів Великої Вітчизняної. З’ясовано: шлягер подобається не лише козятинцям. Щодо їхнього виконання, то сценічні експерти кажуть: неперевершено!

  За точними довідками про автора віршів ми звернулися до Миколаївського братства. Як з’ясувалося, Анатолій Поперечний народився 22 листопада 1934 р. в м. Нова Одеса Миколаївської області. Закінчивши школу в Миколаєві, пішов працювати на Чорноморський суднобудівний завод, відвідував заводське літературне об’єднання «Стапель». Одночасно заочно вчився на філологічному факультеті Миколаївського педагогічного інституту, потім у Ленінградському державному педагогічному інституті ім. О.І. Герцена. Закінчив його в 1954 р. Перший збірник віршів «Помню» вийшов у Ленінграді в 1959 р.

  Значить, маестро у цьому році святкуватиме 80 років від дня народження, 60 років від дня закінчення Альма-матер та 55 років від дня виходу у світ першої поетичної збірки його творів. Чому про це повідомляє наше видання?

  Багато віршів Анатолія Поперечного стали піснями. Їхнє співзвуччя й мелодійність легко лягають у нотні рядки. Це «Соловьиная роща», «Малиновка», «Аист на крыше», «Малиновый звон», «Романтика», «Золотое сердце» і так далі. Пісні на вірші Анатолія Поперечного співають відомі виконавці С. Ротару, М. Распутіна, ансамблі «Сябры», «Земляне», «Верасы» тощо.

  Академік Академії проблем безпеки, оборони та правопорядку Анатолій Поперечний, можливо, знає, що на кордонах Росії з Україною розміщено Путлером війська. Цікаво: чи знає автор знаменитої пісні про те, що «Войны бушуют во мгле», яку пожежу розбурхує президент Росії в Україні? Приміром, козятинським самодіяльним акторам про це добре відомо. Тому в їхньому репертуарі є ця пісня. Маестро Анатоліє Поперечний, дякуємо за творчість! Звертаємося до Маестро, підтримайте земляків, які потерпають від «зелених чоловічків» з Росії! Нехай буде мир на Землі!

  У цієї історії є продовження. На електронну пошту «Стихи. Ру.» усією редакцією намагались відправити наступний лист. «От Ваших стихов в песнях переживаем восторг. Конечно, неизгладимые впечатления. «Сквозь полудрему и сон! Слышу малиновый звон…» А как Вы относитесь к тому факту, что аист на крыше - уже не мир на земле? К сожалению, российские интернет-провайдеры к Маестро не допускают! Почему?»

  Як повідомив сайт Міжрегіональної спілки письменників та Конгресу літераторів України 18 травня 2014 р. Маестро пішов у кращі світи. Ось і відповідь на те, чому мовчав відомий поет-пісняр. Сумуємо!

  Іван СОТНИКОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05