РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 20 (30 травня 2014) 

 • Добре знайомий Віталій Гаєвський

  Дільницю №2 Фастівської дистанції колії нещодавно очолив молодий керівник Віталій ГАЄВСЬКИЙ. Для багатьох його колег він добре знайомий за багато років спільної роботи, бо ж у дистанції колії не новачок: працює тут на різних посадах вже майже десять років.

  Був і бригадиром, і майстром. А розпочинав трудовий шлях на залізниці у Шепетівці. Там, у місцевій дистанції колії, він декілька років працював монтером. Згодом навчався у Святошинському центрі професійного розвитку персоналу на бригадира колії. Планував повернутися назад до Шепетівки, і, мабуть, так би й сталося, якби не прочитав молодий залізничник у нашій газеті оголошення про те, що Фастівська дистанція колії запрошує до себе на роботу молодих фахівців. З вибором довго не вагався.


  Начальник дільниці №2 Віталій ГАЄВСЬКИЙ.

  Призначення отримав на станцію Брівки. Саме там залізниця забезпечила молодого спеціаліста житлом, де й досі мешкає родина Гаєвських. Без відриву від виробництва заочно навчався у Вінницькому залізничному коледжі, отримав диплом за фахом і от тепер очолив дільницю.

  Поворот у кар’єрі молодого керівника дільниці на новій посаді майже співпав із початком цьогорічних робіт із модернізації залізничної магістралі на перегоні Брівки - Попільня. Тож місцевим колійникам, окрім виконання своїх безпосередніх обов’язків з поточного утримання залізничної колії на цьому перегоні, довелося ще й допомагати тим, хто здійснював роботи з модернізації магістралі. Разом з колегами із колійної машинної станції вони проводили розборку та зборку стиків, перегонку шпал. З фахівцями із сигналізації та зв’язку шурфували кабель. Їхня техніка була задіяна й на очищенні щебеню. Довелося виконати й чимало інших робіт.

  - Впоралися, - коротко підсумував роботу своїх підлеглих мій співрозмовник. - Основні роботи з модернізації у зоні відповідальності нашої дільниці завершено. Тепер працюватимемо у звичному ритмі. Хоча турбот аж ніяк не поменшає. Однак це наша робота, і ми до цього вже звикли.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05