РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (23 травня 2014) 

 • «СТУДLife» завойовує популярність

  У Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту досить популярною стає газета «СТУДLife», яку випускає творчий колектив редколегії. Викладачі училища також допомагають молодим авторам публікацій у підготовці та випуску газетного номера, виступають свого роду кураторами проекту.

  - Випуск студентської газети у нас проходить як позакласна робота з учнями у гуртках, - розповідають мої співрозмовниці - викладач англійської мови Лілія ЗАГОРУЙКО та викладач інформатики Марія КАСАТКІНА, які є членами редакційної колегії. - Цю ідею запропонували самі учні. Їм було цікаво зробити свій інформаційний вісник про життя училища. Ідея отримала підтримку. Газету назвали «СТУДLife».


  Редколегія «СТУДLife» (Лілія ЗАГОРУЙКО, Марія КАСАТКІНА, Ігор КОВАЛЕНКО, Ася ТАРАДАЙ та Люба РИБАК)
  готують до випуску черговий номер газети.

  - Яка періодичність виходу газети?

  - Виходимо раз на два місяці. І це оптимальний варіант. Адже можливості у нас обмежені. І не лише у збиранні інформації, тому що значні події відбуваються в училищі не так часто. Та й випуск газети потребує певних витрат.

  - А тираж?

  - Перші номери виходили невеликим накладом. Адже ми робили газету для себе, а не для її реалізації за межами училища. Формат видання - звичайний аркуш А-4. Така собі книжка-брошура на 12 - 16 сторінок. Невеличка, компактна. Учням подобається. Щоправда, останнім часом газета часто виходить не в друкованому, а в електронному варіанті. Вона є на сайті нашого училища, і кожен може там її знайти та прочитати. До речі, всі наші учні вивчають інформатику. Тож зайти на сайт і знайти там свою газету для них не проблема. А комп’ютерів у наших навчальних класах вистачає.

  - Про що пише газета?

  - Тематика найрізноманітніша. Це, у першу чергу, новини з життя училища. Інформація про те, які важливі заходи у нас відбуваються. Актуальні проблеми навчального процесу. Теми і проблеми, що турбують наших учнів: і побут, і дозвілля, і захоплення. Різноманітні рубрики, конкурси, поради, гумор. Словом, намагаємося враховувати всі побажання, з якими до нас звертаються читачі, які, до того ж, є нашими активними дописувачами.

  - До речі, як заохочуються автори матеріалів?

  - Найкращим заохоченням для них є те, що вони вже і так є авторами газетних публікацій, що їхнє прізвище можна побачити в інтернеті на сайті газети. Для них це дуже важливо.

  - Хто безпосередньо робить газету?

  - Це наша редколегія. Передусім - Світлана Слободюнюк, Ася Тарадай, Люба Рибак, Віта Ковтонюк, Ігор Коваленко, Денис Шевчук. Світлана - майбутній оператор комп’ютерного набору. Вона у нас справжня творча душа. Сама добре малює, пише цікаві матеріали для газети. Люба - навчається на повара-кондитера. Раніше закінчила музичну школу. Добре грає на фортепіано. Тож саме вона веде у нас музичну сторінку. Література - то вже захоплення Асі, Віти та Дениса. Вони самі пишуть вірші. А Віта до всього пробує себе як публіцист. До речі, вірші Дениса Шевчука, нашого майбутнього електромеханіка сигналізації, централізації та блокування, отримали добру оцінку на конкурсі юних поетів не лише у нашому місті, а й одного з центральних видань.

  А ще варто додати, що наша газета бере участь у міжнародному конкурсі студентських газет, що відбудеться у квітні в Миколаєві. Сподіваюся, що удача не мине нас, і творча праця нашого редакційного колективу матиме належну оцінку. Вдячних вам читачів, юні колеги!

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05