РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 23 (11 липня 2008) 

 • Ставка на оперативність

  Аналізуючи роботу Київського загону відомчої воєнізованої охорони, можна дійти висновку, що значну увагу було приділено організації та проведенню оперативно-профілактичної роботи з попередження злочинів на залізничному транспорті та недопущення крадіжок вантажів, матеріальних цінностей і розукомплектування рухомого складу.

  Спочатку - мовою протоколу. За перші три місяці року на оперативний облік загону взято 15 випадків крадіжок на загальну суму майже 25 тис. грн. При цьому затримано 19 осіб. Розкриття склало 67%. Крім того, за цей період затримано 407 порушників правил поведінки на залізничному транспорті.

  Найбільш гучними були випадки, коли, при проведенні оперативно-профілактичної роботи, стрілецькою командою ст. Коростень було затримано чотирьох неповнолітніх за побиття 30 вікон в електропоїзді, що зупинився на ст. Малин. А бійці стрілецько-пожежної команди ст. Житомир відзначилися двічі, попередивши крадіжку двигуна снігоприбиральної машини на ст. Житомир та 30 метрів рейки з під`їзної колії ст. Пряжево.

  Значну увагу підрозділами загону, які розташовані на стикових станціях з іншими залізницями та державами, було приділено наявності комерційних несправностей у вагонах з номенклатурними вантажами. Таких було виявлено 186. Мав місце один випадок повернення вагона на Білоруську залізницю по ст. Коростень.

  Розповідаючи про показники роботи, начальник загону Олександр КАРЧЕВСЬКИЙ звернув увагу на те, що в порівнянні з 2007 р. кількість пред`явлених поїздів до супроводження зросла на 8%. Збільшилися обсяги роботи по станціях Коростень та Дарниця. Особливу увагу він звернув на подовжені плечі обслуговування, коли під час супроводження вантажів стрільці виконують завдання на території суміжних залізниць.

  Також Олександр Павлович розповів про випадок, коли на перегоні Миколаїв-Вантажний - Морський порт (Одеська залізниця) стрільцем Дарницької стрілецької команди було застосовано зброю для захисту вантажу. А майже нещодавно, уже в квітні п.р., стрілець цієї ж команди на ст. П`ятихатки - Стикова Придніпровської залізниці - під час спроби викрадення вантажу теж змушений був взятися за зброю.

  Підрозділами загону, що здійснюють охорону особливо важливих об`єктів, теж виконано значний обсяг робіт. У службовій діяльності особливу увагу приділено забезпеченню схоронності об`єктів, дотриманню перепусткового режиму, правил особистої та пожежної безпеки. За незаконне перебування в заборонених зонах затримано 43 порушники, з яких одного ділка передано до органів внутрішніх справ, а інших, після проведення ретельної перевірки та роз`яснювальної роботи, попереджено та відправлено за межі заборонених зон.

  Відчутну допомогу в роботі оперативних груп надає застосування службових собак. Без них не обходяться і під час оперативних рейдів, і на блок-постах… Але справа ця не з дешевих. Так, за перший квартал на утримання братів менших витрачено майже сто тисяч грн... Собівартість утримання одного службового собаки складає 487 грн. на місяць. До цієї суми входить і годування, і щеплення, і дезінфекція, дератизація, дегельмінтизація тощо. Але ж і відпрацьовують чотириногі охоронці свої харчі з лихвою. За їх допомогою було розкрито та попереджено більшість випадків крадіжок залізничного майна, затримано дев`ятьох розкрадачів, 214 порушників правил поведінки на залізничному транспорті та 30 осіб - за перебування у заборонених зонах.

  Попереду в колективу Київського загону відомчої воєнізованої охорони - напружені, по-справжньому бойові будні. По-перше, це виконання основних обов`язків із забезпечення схоронності вантажів, об`єктів, запобігання крадіжкам залізничного майна… А ще підлеглі Олександра Павловича планують цього року покращити умови праці особового складу стрілецької команди ст. Дарниця. Для цього на заводі залізо-бетонних конструкцій ст. Київ-Волинський замовлено п`ять модулів службових приміщень. Також буде продовжено ремонтні роботи службового приміщення стрілецького підрозділу ст. Київ-Товарний тощо.

  - Звісно, обсяги робіт і завдання великі, - підсумовує

  О. Карчевський, - але більшість з них намагаємося виконати самотужки. Відверто кажучи, нам не впоратися, тому сподіваємося на розуміння і допомогу начальника служби Володимира ЛАПІНА і підтримку з боку начальника залізниці Олексія КРИВОПІШИНА.

  ДовІдково:

  Залізниці зазнають збитків через розкрадання вантажів. Зокрема, за підсумками І кварталу 2008 р., збитки склали майже 1 млн. 500 тис. грн. проти майже 770 тис. грн. у І кварталі 2007 р. Найскладніша ситуація з розкраданнями на Придніпровській (65% від загальної кількості втрат) і на Донецькій (20%) залізницях.

  Відшкодування вартості вантажів, викрадених під час перевезення, склали 900 тис. грн. за І квартал 2008 р. проти 610 тис. грн. за аналогічний період минулого року.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05