РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (23 травня 2014) 

 • Поїздка без негативних вражень

  Ще з 5 грудня минулого року призначено регіональний поїзд, який з’єднав Коростень, Житомир і Вінницю. Він курсує щодня, крім понеділка, вартість проїзду від початкової до кінцевої станції, а це 224 км, становить майже 30 грн. Як же поставилися подорожани до цього нововведеня, адже вперше з’явилася нагода потрапити з Коростеня та й з Житомира до Вінниці без пересадок?

  Регіональний поїзд Коростень - Вінниця користується попитом у коростенських пасажирів. В цьому була нагода переконатися кореспонденту «Рабочего слова» під час нещодавньої поїздки цим рейсом. Відправившись о 7.55 із Коростеня, поїзд того дня ішов повністю заповненим. Пасажири, придбавши квитки у касах, розмістилися на місцях, вказаних у проїзних документах. Переважна частина їхала до Житомира. Адже багатьом зручно потрапити до цього міста за півтори години, тим більше, що ціна квитка прийнятна, на маршрутку вона значно більша. У Житомирі салони вагонів порожніють. Проте заходять нові бажаючі їхати до станцій у напрямку слідування регіонального поїзда. Хоча такого «аншлагу» по кількості пасажирів, як до Житомира, вже немає.

  Далі у розмовах під мелодію коліс дізнаюся, що чимало людей їде до Бердичева. Козятина, Вінниці. Поруч зі мною ще з Коростеня їде до подільської столиці група школярів-спортсменів зі своїм тренером на змагання. Розповідають, що даний поїзд їм для цієї поїздки дуже зручний. У Бердичеві до них приєднуються колеги-залізничники. Спілкуюся і з іншими пасажирами. Ось мама з донькою їдуть у Вінницю до медичного центру. Їм порадили знайомі, що краще добиратися саме цим поїздом. Тому вони не жалкують, що прислухалися до цінних пропозицій. А в другому кінці вагона - ще юрба студентів з Козятинського залізничного училища. Вони кажуть, що до своєї альма-матер і додому слідують переважно лише цим рейсом…

  Що ж до стану вагонів поїзда, то в них було чисто, на вікнах - блакитні чисті фіранки. Поламаних дверей і сидінь побачити мені не довелося. Краще й не бажати. Словом, негативу подорож до Вінниці не лишила ні мені, ні, сподіваюся, іншим пасажирам.

  У пасажирському секторі Коростенської дирекції довідалася - щодня з Коростеня на регіональному поїзді вирушає в дорогу понад 200 пасажирів. Більшість їде до Житомира. Приблизно четверта частина з них направляється до кінцевої зупинки. На шляху слідування приєднуються десятки подорожан. Скарг до сектору від пасажирів цього поїзда за півроку курсування не надходило. Очевидно, людям підходить і розклад його, і час в дорозі, і що немаловажно, ціна квитка, яка в порівнянні з автотранспортом, значно нижча. Тому такі поїздки для них зручні, і лишають позитив та бажання вирушити в дорогу при потребі саме цим поїздом.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05