РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 19 (23 травня 2014) 

 • До нових вершин!

  Ігри у підгрупах на турнірі з міні-футболу на Кубок начальника Південно-Західної залізниці Олексія КРИВОПІШИНА, які відбулися у перший день зустрічі 15 команд, розмочив, у прямому і переносному значеннях цього слова, не по-весняному холодний дощ. Проте локомотивникам із Конотопа, Жмеринки, Шепетівки, Дарниці, моторвагонникам із Фастова, колійникам зі Жмеринки, Конотопа, Коростеня, Дарниці, вагонникам із Бахмача, Козятина рясна вода, що надходила з небесної канцелярії, була як лікувальний душ. Представники аматорського спорту з дистанцій сигналізації та зв'язку із Коростеня та Житомира, команди з Козятинської дирекції залізничних перевезень та управління столичної магістралі на водяні потоки з небес теж уваги не звертали. Змагання у трьох підгрупах проходили напрочуд жваво. В одній четвертій фіналу опинилися дарницькі та коростенські колійники, житомирські зв'язківці, шепетівські локомотивники.

  Через те, що матчі проходили на трьох майданчиках одночасно, нам, репортерам, приходилось уривками сприймати гру кожної команди протягом трьох днів турніру. Однак до бажаного фінішу дійшли достойні. За що й отримали відповідні відзнаки та нагороди.


  Начальник Південно-Західної залізниці Олексій КРИВОПІШИН та голова Дорпрофсожу Орест ЛОГОШНЯК
  вітають кращого голкіпера турніру Дмитра СВІНЦИЦЬКОГО.

  БЕЗ СКИДОК НА ТРАВМУ

  Повертаючись подумки у перший день турніру, зазначимо: справжнім сюрпризом стала гра Миколи ТЕМНЮКА (№77) із локомотивного депо Шепетівка, який завдяки точним передачам його товаришів по команді, зокрема Олександра ГРИНЯ, провів протягом гри хет-трік. Це достойний внесок М. Темнюка у перемогу шепетівчан над жмеринцями. З розгромним рахунком після тієї гри жмеринські гравці тяглися до власної роздягальні. Єдина прикрість для шепетівчан: через ковзання на мокрому полі саме Микола отримав важку травму. Ще й таку, що прийшлося скористатися послугами бригади «швидкої», яка завжди чатує на стадіоні «Локомотив» під час матчів. Для чого така подробиця? Справа у тому, що не зважаючи на травму №77 на другий день вийшов на поле. І був у нападі, як кажуть, без скидок на травму передпліччя. І під час фіналу на третій день турніру, граючи із сильними футболістами із Київської дистанції колії, М. Темнюк довів: фінішний дриблінг - це його стиль. Будемо відвертими, якби не організаційний хист капітана локомотивників Олександра ЗАВІСТОВСЬКОГО, який вчасно підкидав пропозиції щодо атак від штрафної лінії та з кожної точки футбольного майданчика, не святкувати б шепетівцям з приводу добутого «золота». Тут і до екстрасенса не ходи.


  Простріли у ворота фастівчан мали інтригуюче продовження.


  В атаці - шепетівець Микола МАКСИМЧУК.

  ЧИ Є ЩАСТЯ ЗА ГОРИЗОНТОМ?

  Продовжуючи тему про здобуті перемоги шепетівських локомотивників, відзначимо вдалу гру помічника машиніста Віктора ФЕДОРЧУКА та інженера Миколи МАКСИМЧУКА. Пробиваючи м’ячі сходу, злегка коректуючи, що називається, ловлячи у повітрі «кулі», пасуючи один одному, вони вміють довести до «короткочасного сказу» невдах-воротарів із команд-суперниць.

  У розмові із душею команди шепетівських локомотивників Миколою ОГОРОДНИКОМ, як називають його цьогорічні переможці турніру (до речі, неодноразові призери подібних змагань - авт.), з’ясували: спорт у підрозділі перебуває на вищому рівні завдяки суттєвій допомозі з боку керівництва та профкому галузевої профспілки.

  У цієї команди величезний потенціал, його розкривають в кожній грі досвідчені аматори. Такі, як Олександр ГРИНЬ, Олександр МАТВІЙЧУК. Це їхній спортивний гарт відчули на собі учасники цьогорічного турніру з міні-футболу в ознаменування 28-ї річниці аварії на ЧАЕС. Куди пристрасніше на полі відчувають себе більш молоді спортсмени-аматори. Це знайомі вже вам Микола Максимчук, Микола Темнюк та Назар МЕЛЬНИК (кращий нападник турніру). Про незмінного призера футбольних турнірів стійкого голкіпера Дмитра СВІНЦИЦЬКОГО (кращий воротар) пишу не вперше. Наче щит тримає в руках і під час гри, і під час пенальті. Лаври суперворотаря він отримує на кожному турнірі на Кубок начальника столичної магістралі. Не помилюсь, коли зазначу: заслуга Дмитра у тому, що шепетівчани повернулися у рідне місто із вдалим трофеєм, за переважною більшістю відсотків, - чимала. До речі, про спокій Д. Свінцицького як голкіпера, коли довелося грати із моторвагонниками із Фастова, добре потурбувалися його партнери по команді. «Сухий» рахунок 5:0 на користь Шепетівки - то доказ того, що, яких би зусиль не прикладали суперники з берегів Унави, їхнє щастя поки що за горизонтом. Одна справа, що бажається перемога, інша - потрібно мати достоїнство, щоб поздоровити лідерів. Команда шепетівських локомотивників впевнено йшла до чемпіонства. Придивлялись ми до організаційних здібностей і на полі, і під час перерв між таймами нападника команди Миколи Максимчука. Від спортивних інтриг, які затівали підопічні М. Максимчука та М. Огородника на майданчику, задоволення отримали і гравці, і вболівальники.


  Кубок на приз начальника Південно-Західної залізниці перед відправленням до Шепетівки.
  Команда-переможниця турніру разом з начальником столичної магістралі Олексієм КРИВОПІШИНИМ
  та головою Дорпрофсожу Орестом ЛОГОШНЯКОМ

  ЯКЩО ГОВОРИТИ ЛАКОНІЧНО

  Підштовхувати до переможної гри дарницьких колійників не потрібно. Самобутня команда. Їхнє цьогорічне «срібло» - то нагорода за яскравий фінал із шепетівцями. Так, лише один гол записали на свій рахунок дарничани (загальна «цифра» 3:1), але ж навіси з флангів капітана команди Вадима БЛАГОРОДНОГО, активні проходи прекрасного нападника Євгена НОВИКОВА, який «чує» майданчик у будь-якій зоні - то запорука того, що шанси для яскравої гри у дарничан, як мовиться, - на першому турнірному плані. Технічні проходи до воріт суперників від техніка за фахом Богдана КОРОЛЯ - явище непересічне. Хоча тут ціниться командна гра, Богданові потрібно подякувати за цікавий атакуючий дриблінг.


  Черговий гол у ворота управлінців Південно-Західної провів Микола ТЕМНЮК (локомотивне депо ст. Шепетівка).

  «Бронзу» з рук житомирських зв’язківців у переконливому двобої вирвали колійники з Коростеня (4:7) на чолі із граючим тренером, капітаном команди Сергієм ЖЕЛЄЗНЯКОМ. Парадокс: у цьому колективі, крім капітана, стрижнем є ветерани спорту. Розмовляючи неодноразово з коростенцями про життя-буття, спостерігаючи за грою Івана ГОШКА, Юрія ВАСИЛЕНКА, Володимира ГОШОВЦЯ, мимоволі на думку приходить прислів’я: голова сивіє, а чоловік мудрішає. І звідки сили беруться у ветеранів залізничного спорту, які за пояс цього року заткнули 11 команд? Сергій Желєзняк просить не забувати і про значно молодших партнерів по команді: Андрія та Миколу ДАВИДЮКІВ. Про стиль гри потужного у всіх відношеннях Сергія БОНДАРЧУКА (кращий захисник турніру) скажу лаконічно - майстер.

  ПРИЗ «ЗА ВОЛЮ ДО ПЕРЕМОГИ» ВЖЕ У ЖИТОМИРІ

  І все ж. Прикладати надзусилля вдається талановитому нападнику з житомирської команди зв’язківців (ШЧ-13) Володимиру ЄНЖИЄВСЬКОМУ (Новоград-Волинська дільниця). Завдяки його грі команда зв’язківців вперше серйозно підвищила турнірний коефіцієнт. Буквально на останніх хвилинах гри із бахмацькими вагонниками житомиряни довели: фізичних та моральних сил у них багатенько. Рахунок 3:2 на користь ШЧ-13 свідчить про те, що у зустрічі із сильними суперниками фортуна все ж таки посміхається тим, хто влучно б’є. І попадає! А четверте місце на турнірі - то лише початок. Дайте, як мовиться, строк… Приз «За волю до перемоги» тепер зайняв достойне місце серед спортивних трофеїв фахівців із сигналізації та зв’язку. Це привід подякувати капітанові житомирян Миколі ДЗЮБІ та його партнерам по команді від імені вболівальників. А таких у колективі ШЧ-13 - сила-силенна.

  Справжнім відкриттям для тих, хто знається на залізничному футболі цього року стала команда вагонного пасажирського депо з Бахмача (ЛВЧД-9). Нехай і не завоювали аматори з берегів мальовничої р. Борозенки престижного призу під час турніру, зате проявили бойовий дух. Під час їхньої зустрічі із конотопськими колійниками цікаво грав №15 - опалювач Сергій ВЛАСЕНКО. Сильним воротарем проявив себе маляр Дмитро ЛЕВЧЕНКО. З-під ніг нападників голкіпер технічно «виймав» гарматні «шари». Якщо говорити про конкуренцію голкіперам з усіх 15 команд, що грали протягом трьох днів на київському «Локомотиві», то можна ствердно сказати - Д. Левченку варто думати і про наступний сезон. І не лише йому.

  ПРО СИМВОЛІЧНИЙ РАХУНОК

  Повідомимо й про те, що справжнім сюрпризом для кращих футболістів Д. Свінцицького, Н. Мельника, С. Бондарчука, М. Темнюка від начальника Південно-Західної залізниці стало вручення їм особистих подарунків - квитків на футбольний матч між командами прем’єр-ліги Динамо (Київ) - Зоря (Луганськ). Як зазначив у телефонній розмові Дмитро Свінцицький, він щасливий через те, що довелося вболівати за улюблену динамівську команду безпосередньо на центральній спортивній арені України. Таке в його житті відбувається не часто. Ще б пак. Між Києвом та Шепетівкою чималенька відстань…

  - Захоплююче, - сказав наостанок водій Шепетівського локомотивного депо Дмитро Свінцицький, - кияни виграли із рахунком 3:1. З таким же рахунком і наша шепетівська команда перемогла дарницьких колійників. Хіба не символічно?!

  Як там не є, а власне щастя партнери по команді Д. Свінцицького не впустили.

  - Тож до нових вершин! - побажав учасникам змагань начальник столичної магістралі Олексій КРИВОПІШИН. - Серед вас є справжні майстри чудового спорту. Ви вмієте не лише прекрасно працювати у своїх підрозділах, але й демонструєте вправну та чесну гру у футбол. Успіхів вам та вашим родинам!

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05