РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (16 травня 2014) 

 • Рецепт смачної страви від Людмили ГАЛУШКО

  Нещодавнім ранком раптом сягнула думка: незважаючи ні на що, весна йде власним курсом до тепла. На повни груди дихає весна красна. Після недовгого вечірнього дощика по-особливому заливалися співом синиці, на бузку, що хилиться в моє вікно, вже квітує різнобарв’я. Хіба лише на ньому? Столичні каштани, що заквітчують шлях вздовж тротуару до управління Південно-Західної залізниці, теж створюють неповторну красу. Саме тут зустрів Людмилу ГАЛУШКО - відому майстриню з греблі на байдарках.  Щоб знайти здібну спортсменку, тренери наполегливо вишукують таланти серед молоді. Щоб відібрати дівчат у відділення веслування на байдарках, потрібно побувати у десятках шкіл. Уявляєте, як часом складно знайти саме тих, хто підходить і за фізичними, і за психологічними даними?  Як прийшла у спорт саме Л. Галушко? Свого часу 14-річну київську школярку, яка мешкає на Оболоні, подруга привела до тренера Дитячої спортивної школи з греблі на байдарках і каное Владислава Леонідовича ТОПІХИ з проханням навчити вправлятися із човном. Він пішов назустріч. Далі були випробування не лише спортивного гарту. Пам’ятає, як не потрапила на перші командні збори через примхи одного з тренерів. Не забуде, як проходили перші змагання за її участі у Дніпропетровську. П’ятнадцять років злинуло, а перед її очима все - як сьогодні.

  Швидка вода. Спостерігаючи за спорт-сменами, розумієш: гребля - справа не з легких.

  - Як вдалося отримати «бронзу» на Чемпіонаті Європи в Белграді у 2010 р.? - запитую у спортсменки.

  - Головне - настрій на перемогу, - відповідає Людмила. - І довгі роки тренувань. В одиночному спорті успіх не забариться, якщо під час змагань вдало «сядеш» на хвилю суперниці. Добрі флюїди з боку групи підтримки - і на медаль можна розраховувати не завдяки, а попри всім перешкодам.

  - Пані Людмило, про які перешкоди Ви ведете розмову?

  - Якщо суперниця «підрізає» човен під час гонки, від цього зайвий раз згадаєш прислів’я: «Чим більше дізнаюсь про людей, тим більше розчаровуюсь в них»…

  - Під час журналістських рейдів на береги Матвіївської затоки, де відбуваються змагання юних спорт-сменів на Кубок начальника Південно-Західної залізниці, завжди дивувався, як тендітні дівчата легко і не вимушено справляються із 12-кілограмовими довжелезними байдарками…..

  - Здається, розумію, про що піде далі розмова. Вас цікавить, чи не важко представницям прекрасної статі займатися греблею? Можливо, але жіноцтво, як вам відомо, засвоює секрети у більш важких видах спорту, якими з давніх давен займаються чоловіки. Натренованій дівчині, жінці вдається вправлятися також із веслом. Кожний товчок - це 15 - 20 кілограмів води під лопаткою. Далі - поворот весла і стільки ж кілограмів для чергового гребка. Впродовж кожного тренування - потрібно долати до 16 кілометрів водною гладдю. Це якщо веслуєш в одиночці. І до 22 кілометрів - якщо тренуєшся у четвірці. Зрозуміло, що швидкість у нашій справі відіграє основну роль. Займатися професійно спортом, значить, в день приділяти тренуванню від 6 до 8 годин. Часу для особистих справ завжди не вистачає.

  - Поділіться, будь ласка, з нашими читачками досвідом молодої мами. Знаю, що Вашому семирічному Михайлику не часто приходиться бачити матусю через постійні тренування та змагання. Як відбувалась адаптація після того, як відзначили для себе, що під серцем носите майбутнього первістка? Як проходили курси молодої неньки?

  - Тренуватися не закінчувала, як кажуть, майже до останньої хвилини перед відправкою до пологового будинку. З появою сина думала завершити спортивну кар’єру. Але сталося так, що сидіти у декретній відпустці майже не довелося. Почала потроху тренуватися, потім їздила на тренувальні збори зі своїм особистим тренером. Уявіть, на збори приходилося їздити разом з малюком. Але здолали і переїзди, і застуди, і все, що стосується організації харчування для немовлят. І це при тому, що під час тренувань потрібно займатися штангою. Про вправу «жим та тяга» штанги вам відомо? Доводиться штовхати від 50 до 80 кілограмів.

  - Очевидно, тут і представники сильної статі мимоволі почухають потилицю від здивування. До речі, Ваш чоловік за молодих років також розпочинав власну спортивну кар’єру на блакитних доріжках у Матвіївській затоці? А які успіхи у спорті у Вашого сина?

  - Дійсно, ми із Сергієм розпочинали разом. Так і йдемо по життю. Правда, через невелике соціальне забезпечення українських спортсменів він був змушений піти з веслування. По наших стопах поки що син Михайло не пішов: ще зарано для його віку, але в байдарці вже неодноразово веслував. Зараз йому до душі карате, футбол. Очевидно, ще визначиться. Час є.

  - Знову поговоримо про Вашу подальшу спортивну кар’єру, будь ласка.

  - Тепер уже як тренер і діюча спортсменка заслужений майстер спорту України Інна Осипенко-Радомська разом зі своїм чоловіком Дмитром Радомським та Олексієм Семикіним займаються моїм сходженням на Олімп. Маю на увазі тренування, організацію зборів і так далі. До речі, понад десятиріччя працюю спортивним інструктором у ДФСК «Локомотив». Є досвід з тренування юної зміни. Переконана, що під час підготовки і юного, і досвідченого спортсмена потрібні консультації психологів. Адже, крім фізичних навантажень, часом приходиться переживати і душевні травми. Тож така допомога потрібна.

  - Які плани на найближчу перспективу?

  - Брати участь у Літніх Олімпійських іграх 2016 року в Бразилії. І обов’язково здобути там перемогу.

  - Що ж успіхів Вам, пані Людмило! За традицією, що існує в нашому виданні, хотів би дізнатися про рецепт фірмової страви від Людмили Галушко.

  - Із задоволенням! Отже, пропоную приготувати найніжніші рулетики з яєць із майонезом і начинкою із плавлених сирків.

  Для початку нам потрібні: п’ять яєць; пачка майонезу (250-грамова); два плавлених сирки; чотири дольки часничку; рослинне масло (щоб підсмажити).

  Далі - половину упаковки майонезу змішаємо з попередньо натертими на великому (буряковому) боці тертки сирками й пропущеними часточками часнику через прес. Ретельно перемішуємо.

  Потім сирі яйця збиваємо за допомогою віночка з половиною пачки майонезу, що залишилася, із цієї суміші печемо два товстих млинчики, що зарум’янилися з обох боків. Але при цьому зауважте, що перевертати їх варто дуже акуратно. Кожного змажте сирковою масою приготовленою раніше й загорніть у формі рулетів. Покладіть у холодильну камеру на кілька годин для того, щоб гарно просочилися.

  Яєчні рулети із плавленим сиром готові.

  Смачного Вам!

  - Дякую за розмову і рецепт!


  Фото з особистого архіву Людмили ГАЛУШКО

  Спілкувався -

  Віктор ЗАДВОРНОВ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05