РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (16 травня 2014) 

 • Згадали про ВІЙНУ і побажали МИРУ

  На день Перемоги перед Дарницьким вокзалом, де стоїть раритетний паровоз, у Привокзальному парку пам’яті дарничанам, загиблим під час Великої Вітчизняної війни у 1941-1943 рр., відбувся урочистий захід. У супроводі військового оркестру 8-го Чернігівського навчального центру Держспецтрансслужби проходило свято для ветеранів війни. Тож Дарницький вузол Південно-Західної магістралі традиційно зібрав своїх ветеранів, аби урочисто відзначити цей день.


  Голова Дорпрофсожу Орест Михайлович ЛОГОШНЯК та голова Ради ветеранів управління, УЦОП та ІОЦ Надія Вікторівна МАЦІЄВСЬКА вітають колишнього провідного інженера галузевої служби колії Василя Сергійовича ХОПЕРСЬКОГО з 95-річчям та нагородою.

  Тому, що ця подія відбулась на багатолюдному місці, в ній взяли участь всі, хто перебував у той час на вокзалі. Люди зупинялись, вітали ветеранів. Слухали пісні, які виконували солісти оркестру. До слова, провідна тема концерту - ретро. Йдеться, насамперед, про доробок пісень про війну. І вони не залишили нікого байдужим. Приємно було спостерігати, як від щирих слів серце залізничників сповнювалось щемом, а у багатьох ветеранів по щоках текли сльози.


  - Здоров’я міцного Вам зичимо щиро. Любові і радості, злагоди і миру!

  Цьогоріч до цього заходу підійшли досить творчо. Ініціативу голови ради ветеранів Дарницького вузла Миколи ПАВЛЮКА підтримав колектив державного підприємства «Українська залізнична швидкісна компанія» (УЗШК).

  У святково прикрашеному парку для кожного ветерана поставили стільці, розстелили килимові доріжки. А в цей час неподалік вже готували фронтову їжу військовослужбовці Держспецтрансслужби.

  У святкуванні відчувалася доброзичлива атмосфера, в очікуванні виступів зі сцени залізничники-ветерани розмовляли та поздоровляли один одного, віталися. Бо не так вже часто, як того хотілося б, залізничники-ветерани мають нагоду зібратися разом. А тут урочисто, по-домашньому затишно - кожному були раді і для всіх знайшлися теплі слова. Допомагали людям літнього віку стюарди-волонтери.

  До присутніх звернувся почесний голова Ради ветеранів Дарницького залізничного вузла, почесний залізничник Федір СЬОМІН. Серед поважних гостей заходу були сержант медичної служби Людмила ЗАЙЦЕВА, ветеран Костянтин СТАРОСТЕНКОВ. Ці шановані люди після війни працювали на Дарницькому вагоноремонтному заводі. Свідок бомбардування станції Дарниця - Олександр ВОВЧАНСЬКИЙ.


  Розмова ветеранів. Це в пам’яті завжди


  В серцях ветеранів - осколки війни. Лиш пам’ять - від ран отих ліки


  Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів

  - У цей день ми вшановуємо ветеранів, людей, які відвоювали для своїх нащадків найцінніше - можливість будувати мирне життя, - зазначив директор УЗШК Леонід ЛОБОЙКО. - Ми схиляємо голови перед пам’яттю мужніх синів і доньок нашої Батьківщини, які віддали своє життя за священну справу захисту рідної землі. Це свято для тих, хто залишився в живих, хто виборював для нас з вами право творити історію добра, поваги, миру і віри в Бога.

  Потрібно віддати належне організаторам заходу, які зуміли створити зворушливу та піднесену атмосферу. Багато приємних слів було сказано на адресу ветеранів від молодих залізничників.

  Після офіційної частини з нагоди Дня Перемоги винуватцям свята вручили подарунки та квіти. А потому почалась неофіційна частина: смачна каша та святковий феєрверк.

  ПРЯМА МОВА

  Петро ШУРИГА, ветеран Дарницької дистанції колії:

  - 69 років пройшло. Але я події тієї війни згадую й сьогодні. Разом з мамою і своїми братами і сестрами ми були примусово вивезені до Німеччини. Тоді мені було мало років, але я добре пам’ятаю, як нас з мамою розлучили під час перевезення у вагонах. І хоча це було уже на території Німеччини, мама за винагороду через перекладача знайшла мене. Потім я мешкав з нею у Баварії, аж до визволення радянськими військами. Хочеться побажати всім нам мирного неба, адже сьогодні це не зайві слова.

  Віталій БУДНИК, ветеран Дарницької дистанції колії:

  - Мені дуже приємно, що нас пам’ятають, не забувають ветеранів. Для України 9 травня - це мільйони людських жертв, які заплатив наш народ за важку перемогу над світовим злом. Я теж служив у радянській армії, нас теж виховували на прикладах героїв війни. Хочеться привітати всіх і побажати, аби наша держава не забувала своїх героїв.

  Людмила ГЕРАЩЕНКО, голова профкому Дарницької дистанції колії:

  - Ми вдячні нашим ветеранам за наше мирне життя. У нас є два ветерани, які пройшли, як мовиться від і до всю війну. Це Микола ВАЛЕНТИК, йому 96 років, та 86-літній Микола КУЩ. Ми завжди їх запрошуємо на такі зустрічі і всіляко підтримуємо. Але я хочу сказати спасибі нашому голові ради ветеранів Дарницького вузла Миколі ПАВЛЮКУ. Він - активна людина. Дуже велика робота з його боку проводиться, щоб такі заходи, як сьогодні, відбулись на високому рівні.


  Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА

  Ольга ЛИХАЧОВА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05