РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (16 травня 2014) 

 • Чи варто бешкетувати?!

  Для працівників учбово-методичного центру з охорони праці роботи завжди вистачає. Впродовж року вони в підрозділах залізниці проводять профілактичну роботу, навчають правилам безпечної праці. А у ці дні, напередодні літніх шкільних канікул, роботи значно побільшало.

  І це не дивно. Адже сучасні реалії поставили нас перед фактом, що саме під час канікул діти здебільшого залишаються без належного нагляду. Стара напрацьована виховна система давно зникла, нічого нового, замість неї, майже не вигадали. От і розважаються дітлахи, хто як може. І не завжди це безпечно…

  Цього разу вагон охорони праці прибув на ст. Київ-Петрівка. Цю станцію столичного регіону було обрано не випадково. Адже саме на ній школяр, який займався зачепінгом, видрався на кришу електрички й був смертельно травмований електрострумом. Саме розповісти про небезпечність цього, так би мовити, екстремального виду спорту й було метою працівників учбово-методичного центру.

  Спочатку про те, що ж таке зачепінг. Цей вид розваг прийшов з азійських країн. Наприкінці ХХ ст. цей засіб пересування набув популярності серед молоді, яка мешкає поруч із залізничними коліями. Поступово цей вид розваг дістався й України.

  Саме з розповіді про цю небезпечну розвагу розпочала заняття для учнів 6-7 класів середньої школи №210 Оболонського району Києва начальник центру Раїса СОБОЛЬ. Тут варто зробити наголос на тому, що працівники центру прискіпливо ставляться до підбору матеріалу для різних вікових груп. Так, у заході для дітей використовувалися не тільки відео- та фотоматеріали, а ще й мультфільми, в яких розповідалося про правила поведінки на залізниці.

  Також перед учнями виступили представники кримінальної міліції у справах неповнолітніх транспортної міліції - старші лейтенанти Євген ДУБРОВ та Вікторія ВІННИК. Вони розповіли про те, яка відповідальність чекає на маленьких правопорушників.

  Ділячись враженнями від проведеного заходу, Раїса Соболь звернула увагу на те, що діти - особлива категорія слухачів. Здебільшого вони сприймають такі заняття як зайву нотацію від дорослих. Але вона впевнена, що не менше вісімдесяти відсотків тих, хто сьогодні побував у вагоні охорони праці, замислиться, ніж почати бешкетувати на залізниці.

  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05