РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (16 травня 2014) 

 • Проти «лома» вандалів існують прийоми

  Під головуванням першого заступника начальника Південно-Західної залізниці Івана ФЕДОРКА відбулося засідання комісії з профілактики правопорушень та злочинності в підрозділах столичної магістралі. Під час її роботи проаналізовано стан справ у сфері боротьби зі злочинністю за перший квартал поточного року.

  Голова комісії докладно розглянув кожний випадок, що трапився на залізниці. І за кожне правопорушення керівники причетних служб давали відповідні пояснення. Впродовж зазначеного строку кількість злочинів, вчинених працівниками залізниці, в порівнянні з аналогічним періодом 2013 р., зменшилась на 3 випадки, а саме - 4 проти 7. За перший квартал правоохоронними органами відкрито чотири кримінальні провадження відносно працівників залізниці. Особливий розголос набула справа щодо машиніста локомотивного депо ст. Коростень К. та його помічника Д., які на ст. Житомир намагалися викрасти 125 літрів дизпалива з маневрового тепловоза. Обох звільнено з роботи.

  Впродовж 1 кварталу 2014 р. сторонніми особами вчинено 48 крадіжок та пошкоджень рухомого складу, елементів верхньої будови колії, засобів енергопостачання, сигналізації та зв’язку, чим завдано збитків на суму 776,7 тис. грн., з урахуванням фактичних витрат на відновлення. Із завданих збитків відшкодовано лише 10,2 тис. грн., що становить 1,3%.

  Спостерігається незначне збільшення кількості злісних проявів та пошкоджень майна залізниці. Однак ситуація, яка склалася з крадіжками елементів верхньої будови колії, засобів енергопостачання, сигналізації та зв’язку, пошкодженнями рухомого складу порушує нормальну роботу залізничного транспорту, завдає галузі матеріальних збитків та створює загрозу безпеці руху. Проте злочинцям варто пам’ятати: проти «лома» вандалів у залізничників є прийоми.

  Інакше і неможливо, адже наслідки від варварських дій у повній мірі можуть не обмежитись величезними матеріальними збитками, що будуть нанесені залізничникам. Вони можуть виразитись найстрашнішою «одиницею виміру» - людськими життями і трагічною долею для родичів жертв транспортних інцидентів.

  Враховуючи ці факти, учасники наради зробили висновок: робота служб та підрозділів залізниці з профілактики правопорушень та злочинності є недостатньою. Перед службою відомчої воєнізованої охорони столичної магістралі поставлено завдання провести обстеження перегонів, станцій та під’їзних колій з метою забезпечення збереження майна господарств залізниці. При виявленні недоліків наказано направляти приписи керівникам відповідних підрозділів для їх усунення. Також визначено основні напрямки роботи щодо запобігання правопорушенням.


  Сергій ГУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05