РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 18 (16 травня 2014) 

 • Майстерність, помножена на азарт

  Високі професійні навички, пильність та уміння швидко діяти - ці якості потрібні кожному залізничнику. Однак є професії, для яких ці чесности є обов’язковими. Застосувати теоретичні знання та практичні «родзинки» необхідно вміти оглядачам-ремонтникам вагонів. Адже ці фахівці, при виконанні своїх обов’язків, повинні за короткий час оглянути, перевірити всі системи і агрегати на кожному із вагонів поїзда, виявити та швидко усунути всі несправності, якщо вони є. А це, погодьтесь, зовсім не просто, коли ще й урахувати далеко не найкращий стан вантажного рухомого складу. Втім абсолютна більшість наших фахівців із цим непростим завданням успішно справляються. Та є серед них й справжні професіонали.

  Це показав конкурс на кращого із оглядачів-ремонтників вагонів Жмеринського вагонного депо (ВЧДЕ-4), яке очолює Віктор КАСЬКО. Захід відбувся днями на базі пункту технічного огляду вагонів (ПТО) на ст. Могилів-Подільський. Сюди приїхали представники усіх семи пунктів, які належать до складу депо. Варто зазначити, що вони визнані кращими у своїх трудових колективах за результатами подібних конкурсів і кожен має кваліфікацію четвертого або п’ятого розряду. Тому змагання конкурсантів проходили доволі напружено.

  На першому етапі учасникам необхідно було якомога швидше розібрати та зібрати автозщеп. Завдання, на перший погляд, не складне. Але, щоб із ним впоратись, необхідні певні знання та й хороші навички. А вони у конкурсантів були не однаково високими, тому й виникали розбіжності при виконанні цього нормативу.

  Найскладнішим завданням під час конкурсу стало виявлення несправностей та їх усунення на залізничному вантажному вагоні.

  - При підготовці до цього конкурсу ми відібрали далеко не нові вагони, - пояснює головний суддя змагань, інструктор ВЧДЕ-4 Андрій БОБІК. - Крім того ще й створили на них декілька значних відхилень від норм, які можуть найчастіше траплятись у процесі оглядання вагонів. Серед них були й такі, які важко помітити.

  Однак кожен із оглядачів-ремонтників доволі професійно діяв біля кожної рухомої одиниці. При цьому хтось більше, чи й усі, несправності виявив, а хтось щось недогледів. Тому й результати, як і на кожному із змагань, були неоднаковими.

  Перемогу у цьому конкурсі, з найбільшою сумою балів, здобув Дмитро МИРОНЮК - оглядач-ремонтник вагонів п’ятого розряду ПТО на ст. Жмеринка. Варто зауважити, що він працює за цією спеціальністю лише три роки та чотири місяці. А от Іван ІВАСЮК із ПТО на ст. Вінниця, який посів друге місце, займається цією справою вже 11 років. Третій результат показав представник місцевого депо Володимир ВОЙТОВ, який має четвертий розряд та трудиться за обраною професією менше семи років. Найбільш досвідченим, за стажем роботи (12 років), серед конкурсантів був Михайло КИШУК із ПТО Жмеринка-Подільська. Однак він посів лише сьоме місце. Йому або не поталанило, або він не доклав належних зусиль.

  Якщо ж підсумовувати цей конкурс, то варто зазначити, що він проходив доволі активно, напружено, й у кого професійна майстерність ще й була помножена на справжній спортивний азарт, той і показав кращі результати. Однак, важливо, щоб переможець цього конкурсу ще краще виступив на змаганнях для визначення кращого оглядача-ремонтника Південно-Західної залізниці, які незабаром проходитимуть у Козятині.


  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05