РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (8 травня 2014) 

 • Піклуватися про ветеранів

  Генеральний директор Укрзалізниці Борис ОСТАПЮК і голова Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим ТКАЧОВ провели зустріч із керівниками ветеранських організацій залізниць України. Учасники наради обговорили питання соціальної підтримки ветеранів, а також святкування Дня Перемоги.

  Під час зустрічі керівник галузі проаналізував стан справ на залізничному транспорті, причини ускладнення фінансово-економічних показників. У той же час генеральний директор підкреслив, що, незважаючи на труднощі, немає підстав нехтувати соціальною підтримкою та захистом ветеранів, зокрема, збереження виділення коштів на медичні послуги для непрацюючих пенсіонерів, які потребують коштовного хірургічного чи медикаментозного лікування і взагалі на оздоровлення ветеранів.

  Зазвичай ветерани, серед яких багато учасників Великої Вітчизняної війни та бойових дій, до Дня Перемоги отримують від залізниць подарунки або грошову допомогу. Для них влаштовуються святкові концерти та обіди, організовуються цікаві зустрічі та поїздки для вшанування меморіальних місць пам’яті померлих в боях в роки ВВВ. Незважаючи на складну ситуацію в країні, залізничники вирішили не залишати своїх ветеранів без привітань та уваги і в цьому році.

  У свою чергу, голови ветеранських організацій залізниць розповіли про стан справ у своїх колективах. При цьому підкреслювалося, що особливе значення для непрацюючих пенсіонерів має вирішення питань оздоровлення, медичного страхування тощо. Також були обговорені питання благодійної допомоги малозабезпеченим пенсіонерам, сприяння радам ветеранів в організації їх уставної, громадської та волонтерської діяльності.

  Відповідаючи на поставлені запитання, Борис Ярославович запевнив, що рішення цих питань знаходитиметься на контролі керівництва галузі та здійснюватиметься спільно з профспілковими організаціями. З цією метою розпорядженням генерального директора Укрзалізниці передбачено збереження заохочувальних, благодійних та інших виплат згідно з галузевою угодою та колективними договорами залізниць.

  У цілому розмова пройшла в атмосфері взаємозацікавленості та взаєморозуміння, залишивши впевненість, що увагу до питань підтримки колишніх працівників залізниць не буде послаблено.

  На завершення зустрічі Борис Ярославович привітав всіх зі святами, висловив щирі побажання здоров’я, бадьорості та оптимізму всім ветеранам залізничного транспорту України.

  Юрій БІЛОУС, голова ради об’єднання ветеранів Південно-Західної Залізниці
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05