РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (8 травня 2014) 

 • Хто наступає на п’яти лідерам?

  Днями у вагонному експлуатаційному депо Дарниця зібралися достойні оглядачі-ремонтники вагонів (ОРВ). Конкурс на кращого робітника підрозділу галузі - це не жарти. Скажете, рідні стіни завжди допомагають? Додамо, що і рідні колії, де було розміщено дуже «хворий» піввагон. Цей експонат, який функціонує вже не перший рік, встановлено «на приколі» для прискіпливого огляду і подальшого визначення несправностей рухомої одиниці.


  Все спочатку. Оглядач-ремонтник вагонів 5-го розряду Дмитро ТУНІК та головний інженер відокремленного підрозділу вагонного експлуатаційного депо Дарниця Сергій ЧУМАК

  Погода сприяла проведенню змагань кращих із кращих робітників. Сонячно, тепло, загалом, чудово. Це вам не осіннє-зимові «сюрпризи», що підстерігають будь-кого з оглядачів-ремонтників.

  Два етапи конкурсу професійної майстерності пройшли, як кажуть, на одному диханні. Іспити для багатьох із дарничан були не з легких. Спробуй продемонструвати творчу майстерність, знання теорії та практичні навички, якщо за твоєю роботою слідкують декілька інженерів, керівництво депо. Це у будні до вказівок «згори» звикаєш через специфіку роботи. А під час тестування за комп’ютером навіть тиша у технічному класі здається напруженою. Ще й при заповнюванні всім відомої довідки ВУ-45 по гальмовій системі поїздів, без оформлення якої жодний експрес або вантажний поїзд не відправляться у подорож, потрібно бути надзвичайно уважним.

  Володіння шаблонами. Вірніше, правильне їх застосування. Тут без чималої практичної роботи не обійтись. Як замірювати деталі авто-зчепу? А параметри гребеня колісної пари? Ці питання - до майстрів корисних справ. А щодо правильності відповідей на них - то прерогатива інженерно-технічних кадрів.


  Оглядач-ремонтник вагонів 5-го розряду Ігор СЕМЕНЕЦЬ

  Ось і він - піввагон. Через якусь мить, отримавши необхідні настанови від заступника начальника депо Вадима Омельчука, помічника начальника підрозділу Віталія Сидоренка та старшого інструктора з виробничо-технічних питань Олександра Шевченка, практичні навчання було розпочато.

  - Немає гальмової колодки, злам внутрішньої пружини візка, спрацьовано фрикційний клапан, перевернуто магістральну частину повітророзподільника, неправильне положення буксового вузла, - чітко визначає «старий знайомий» нашого видання ОРВ п’ятого розряду ПТО ст. Київ-Петрівка Ігор Семенець. Це саме той Ігор, який отримав друге місце на минулорічних змаганнях з його колегами з усієї залізниці.

  І сьогодні в І. Семенця - також «срібло». Знайомий також оглядач-ремонтник вагонів 5-го розряду ПТО Київ-Волинський Володимир Стретович. Сьогодні він стане переможцем. Володимиру Петровичу вдається і теоретичні знання на добре і відмінно «здавати» комп’ютерові. І на практиці доводити власну високу майстерність. На п’яти лідерам наступав оглядач-ремонтник того ж таки 5-го розряду ПТО Дарниця парного напрямку Дмитро Тунік. «Бронзу» вручено саме йому.


  Оглядач-ремонтник вагонів Володимир СТРЕТОВИЧ

  - Такі конкурси стали в нас доброю традицією, - із задоволенням підбиває підсумки заходу начальник депо Іван КУЧЕРУК. - Вони відчутно підігрівають змагальний дух як усередині депо, так і між колективами ПТО, а в результаті - виграє робота. З кожним роком рівень знань і вмінь у наших конкурсантів зростає. За активну участь у проведенні конкурсу професійної майстерності оглядачам-ремонтникам В. Бойку, М. Шумбару, В. Ярошовцю, Е. Куріпку, Д Боровому голова оперативної наради - заступник галузевої служби вагонного господарства Олек-сандр Долюк оголосив подяку. Вони відмінно виступили в практичних заняттях, але, на жаль, їх підвела теорія. Сподіваємося, що нинішні переможці не менш вдало виступлять на галузевому конкурсі.

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05