РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 17 (8 травня 2014) 

 • У процесі розробки логістичних схем

  Які проблеми вирішуються організаторами маркетингової роботи столичної магістралі? Це питання ми адресували фахівцям галузевої служби комерційної роботи та маркетингу. Редакція отримала таку відповідь.

  ДТГО «Південно-Західна залізниця» ставить завдання максимально сприятливо організувати перевезення вантажів на всіх стадіях: і на етапі замовлення вагонів, і під час перевезення, і при видачі вантажів безпосередньо одержувачу.

  Профільним залізничним підприємствам поставлено завдання максимально спростити укладання договорів із клієнтами, уникаючи при цьому всіляких бюрократичних перепон. Сьогодення вимагає: необхідно виходити на прямі взаємовідносини з вантажовласниками, минаючи посередників.

  З метою уніфікації договорів, залізничники розробляють єдину форму для різних видів вантажного рухомого складу, що перебуває на балансі залізничних підприємств.

  Південно-Західна залізниця в постійній співпраці з Укрзалізницею розробляє нові системи контролю якості послуг, що надаються залізничним транспортом. На даний момент вирішується питання - яким способом це буде реалізовано. Або це буде контакт-центр Укрзалізниці, або офіційний сайт Укрзалізниці, або буде реалізовано через АС «Клієнт УЗ».

  Необхідно надати можливість клієнту в режимі on-line контролювати всі етапи перевізного процесу. Інтерактивна система повинна охопити всі рівні - починаючи від начальників станцій й закінчуючи головним управлінням. Основною метою є в найближчий час представлення цього інструменту нашим клієнтам.

  ДТГО «Південно-Західна залізниця» перебуває в постійній плідній співпраці з ДП «Український транспортно-логістичний центр» (ДП «УТЛЦ»), в якому на теперішній час проводяться зміни в роботі. Питання планування та оперативного управління вантажних перевезень будуть передані в головне управління перевезень. Питання, пов’язані з укладанням договорів щодо здійснення транзитних перевезень, а також розробка логістичних схем, підготовка тарифних пропозицій та пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази - все це буде організовано в головному комерційному управлінні.

  У ДП «УТЛЦ» буде сконцентровано роботу щодо управління рухомим парком та проведення розрахунків за вантажні перевезення, розширення додаткового сервісу шляхом реалізації концепції «єдиного вікна», а також подальшого розвитку поліпшення якості обслуговування клієнтури за допомогою контакт-центру.

  Контакт-центр Укрзалізниці з організації перевезень вантажів, завдання якого надавати інформаційну підтримку вантажовласникам та експедиторам під час організації вантажних перевезень, було відкрито 20 січня 2014 року.

  Для довідки:

  Структурний підрозділ Державної адміністрації залізничного транспорту України Державне підприємство «Український транспортно-логістичний центр» розпочав свою діяльність 16 грудня 2011 р.

  Звернення вантажовласників приймаються за телефонним номером +38 (044) 465-44-59 (залізничний: 5-44-59) та на багатоканальний телефон контакт-центру за номером: +38 (044) 222-02-12 (залізничний: 5-22-22), факсом +38 (044) 309-79-15 (залізничний: 5-79-15), або на e-mail info_cargo@uz.gov.ua та info_cargo@utlc-uz.com.ua. Крім того, відповіді на найбільш актуальні запитання можна отримати на офіційному і web-сайті ДП «УТЛЦ»: www.utlc-uz.com.ua.

  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05