РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (25 квітня 2014) 

 • Цікаво вчитись в «Університеті третього віку»

  Минулий рік - це рік відповідальної роботи з втілення в життя ветеранською організацією рішень VI з’їзду організації ветеранів України (ОВУ) нової редакції Статуту ОВУ зі всебічного захисту законних прав, соціальних, економічних, вікових, а також інших інтересів ветеранів війни, праці, дітей війни, ветеранів військової служби і інших громадян поважного віку.

  Цей рік розгортання широкої, пропагандистської і просвітницької роботи з підготовки і проведення заходів, присвячених 70-річчю Перемоги в Великій Вітчизняній війни, 70-ї річниці визволення України, рік 70-ї річниці визволення Чернігівщини від німецько-фашистських загарбників.

  На обліку Чернігівської вузлової ветеранської організації перебуває 740 ветеранів. Із них учасників Великої Вітчизняної війни - 69, учасників бойових дій - 24, інвалідів - 59 осіб, ветеранів праці - 588, дітей війни - 189 чоловік. Рада ветеранів об’єднує 11 первинних ветеранських організацій, проводить свою роботу згідно з планом на півріччя.

  За 2013 р. проведено дві конференції, 15 засідань ради ветеранів, на яких були заслухані питання про роботу первинних ветеранських організацій вузла, про підготовку до святкування Днів Перемоги, визволення Чернігівщини, захисника Вітчизни, 8 Березня, ветерана, про втілення рішень VI з’їзду ОВУ, про виділення заяв на лікування в пансіонаті «Променистий» м. Євпаторія, в МЦРЗ «Хмельник», у Клубівці та інші.

  В пансіонаті «Променистий» за минулий рік оздоровлено 69 чоловік, у Клубівці, Хмельнику - два, за що ветерани вузла дуже вдячні керівництву Південно-Західної залізниці та Київської дирекції залізничних перевезень (ДН-1). Вузлова ветеранська організація два роки поспіль займала друге місце в огляді-конкурсі на кращу ветеранську організацію по ДН-1.

  Первинні ветеранські організації надають посильну матеріальну допомогу ветеранам. До Дня Перемоги учасникам бойових дій керівниками підприємств надано матеріальну допомогу.

  Згадаю про те, що 17 грудня 2013 р. проведено конференцію ветеранів вузла, на якій підбито підсумки роботи за минулий рік та поставлено завдання на 2014 р.

  Голова міської ради ветеранів Ірина ЧЕТВЕРТАК у своєму виступі відмітила, що вузлова організація ветеранів працює злагоджено і продуктивно і є однією з кращих ветеранських організацій як міста, так і області.

  А голова організації «Союз Чорнобиль» Олександр ОНИЩЕНКО вручив грамоти за активну допомогу організації начальнику моторвагонного депо Чернігів А. КРАВЧЕНКУ, голові первинної ветеранської організації моторвагонного депо Чернігів В. ЯНОВСЬКОМУ та машиністу А. ВАРАКИНУ. Заступник голови обласної ради ветеранів Микола ТИМЧЕНКО відмітив злагодженість і дисциплінованість вузлової організації ветеранів. Побажав успіхів у роботі, особливо приділив увагу патріотичному вихованню молоді.

  Також на конференції, за вказівкою організації ветеранів ДН-1, були приєднані до вузлової організації ветеранів вісім первинних ветеранських організацій вузла.

  Вузлова рада ветеранів тісно співпрацює з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова. Вся робота територіального центру та його відділень направлена на розширення переліку послуг та підвищення їхньої якості. В даний час надається 65 видів послуг. Систематично спільно з вузловою організацією проводиться обстеження матеріально-побутових умов проживання одиноких людей похилого віку, виявляються їхні потреби, вживаються заходи з їх реалізації. Одинокі, котрі потребують допомоги, взяті на облік.

  Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка надав можливість переглянути безкоштовно майже весь репертуар театру. За 2013 р. ветерани вузла відвідували місцеві музеї: Чернігівський літературно-меморіальний музей, Чернігівський обласний історичний музей імені В.В. Тарновського і побували на тематичних лекціях.

  На базі територіального центру «Університет третього віку» ветерани вузла мають можливість поповнити знання, отримати потрібну інформацію щодо вирішення життєвих ситуацій.

  Активно проводиться медичне обстеження інвалідів Великої Вітчизняної війни, ЧАЕС, пенсіонерів.

  Тісна співпраця з керівниками підрозділів вузла, начальником станції Чернігів Миколою КУБИШКОМ, начальником моторвагонного депо Анатолієм КРАВЧЕНКОМ, головами профспілкових комітетів Вірою ОРІХ, Михайлом ТИМОШЕНКОМ, Тетяною ОВСЯНИК допомагає вирішувати наболілі проблеми.

  Не все ще зроблено. Необхідно дійти до кожного ветерана, особливо одиноких, котрі потребують допомоги, уваги!
   

  Михайло ВОВК, голова вузлової ради ветеранів ст. Чернігів
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05