РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 16 (25 квітня 2014) 

 • Гірка трава полин

  26 квітня 1986 р. увійшло сумною сторінкою в нашу історію. Кожного із нас торкнулась чорним крилом атомна трагедія. І ми низько вклоняємось тим, хто не задумуючись, кинувся у бій із невидимим монстром. Серед них були і ті герої, про яких ми дізнаємося згодом - скромні, мужні, а перед навалою цезію та стронцію й відчайдушні. У перших лавах ліквідаторів аварії на ЧАЕС, котрих покликав Погребищенський військкомат Вінницької області, був і Євген ВОВЧЕНКО.

  І хоча зовні Євген Адамович - красивий, мужній, спортивний чоловік, та чорнобильська біда щодня нагадує про себе: то у суглобах заскрегоче стронцієм, то у судинах і серці загальмує цезієм… Адже тоді, 1986 р., йому довелося боротися з невидимим ворогом довгих два з половиною місяці, а на той час сержантові радянської армії було всього 22 роки. За сумлінну службу військовою частиною було відправлено Лист подяки керівництву Козятинської дистанції колії, куди після повернення ліквідатор пішов і далі працювати. Керівництво відразу звернуло увагу на відповідального працівника, відтак Євгена Адамовича було призначено на посаду бригадира колії, на якій пропрацював майже 21 рік і жодного разу не отримав навіть зауважень, адже звик сумлінно трудитися. Та й робота, як каже він сам, вельми відповідальна: залізницею їдуть звідусіль чиїсь батьки, діти, рідні, знайомі…

  25 КВІТНЯ ЄВГЕНУ АДАМОВИЧУ ВИПОВНИЛОСЯ 50 РОКІВ. Свій ювілей він зустрічає з вагомими здобутками: має сина Олександра, який працює архітектором-геодезистом у далекому Петербурзі, доньку Тетянку - майбутнього лікаря Збройних сил України. А завжди поруч із люблячим чоловіком - дружина Таїсія, разом із якою залізничний стаж становить 54 роки. А щасливих років подружнього життя вони і не лічать: головне - кохання без строку. Не стоїть він осторонь і громадського життя. Як депутат Адамівської сільської ради уже дві каденції піклується про добробут односельців і захищає їх права.

  Тож з нагоди золотого ювілею хочеться побажати Євгену Адамовичу, цьому мужньому громадянинові, міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту, довголіття і радості в подальшому житті! З роси і води!

  Марина ЖМАЧЕНКО, ст. Коростень
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05