РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (18 квітня 2014) 

 • Поклик серця - допомогати людям

  Оксана ТЕЛЕГУЗ - і без того тендітна - якось зробилась ще тендітніша, коли дізналась, що про неї хочуть написати у газеті. За 11 років роботи медичною сестрою у Центрі здоров’я жінки Дорожньої клінічної лікарні №2 ст. Київ-Пасажирський вона не звикла до такої уваги. Про свою ж роботу говорить просто: «Консультуємо і лікуємо».

  У колективі Оксану Миколаївну поважають, захоплюючись її працьовитістю й професіоналізмом. «Наша Оксанка - людина, на яку можна покластися у всіх питаннях. Ніколи не відмовила колегам у допомозі, з усіма підтримує товариські стосунки. Чесна. Їй можна довіряти навіть найскладніші процедури. Ця жінка повсякчас віддає всю себе людям», - каже лікар-гінеколог Наталія ЛИМАР. Саме з Наталією Іванівною працює в одній зміні Оксана з самого початку, коли відкрився Центр, і вони разом ведуть прийом пацієнтів.

  Оксана Телегуз по закінченні Ніжинського медичного училища прийшла працювати у залізничну лікарню. В юності Оксана, не без впливу батька - лікаря-ветеринара Миколи Степанця, обрала собі за професію медицину. Працюючи медичною сестрою в Центрі здоров’я жінки Дорожньої клінічної лікарні №2 ст. Київ-Пасажирський, паралельно закінчила Харківський фармацевтичний університет, здобувши професію фармацевта-технолога.

  - Мені дуже подобається працювати в нашому Центрі, - розповідає Оксана Телегуз. - По-перше, гарний колектив, який вдало, злагоджено та вміло трудиться впродовж багатьох років. По-друге, особливі пацієнти: жінки, і більшість із них - вагітні. Тож потрібно працювати лише добре та з повною віддачею. А якщо ні, то вибирай іншу професію, іншу сферу діяльності. Мені пощастило. Я працюю в зміні з професіоналом - лікарем-гінекологом вищої категорії Наталією Іванівною Лимар, яка багато мене чому навчила в професійному плані, а в життєвому плані вона - як мама.

  Оксана Телегуз - життєрадісна людина. Вона не розгубилася, хоча на її долю випало чимало труднощів. А життя її випробовує дотепер. Живе в гуртожитку, одна виховує тринадцятирічного сина Андрія. Працює ще на одній роботі. Допомагає своєму молодшому брату. Мріє про маленький свій житловий куточок. Утім можна лише порадіти її бажанню реалізувати себе в такій шляхетній, гуманній, а разом з тим і в такій удячній професії, як медична сестра, якнайкраще. Адже пані Оксана засвідчує своїм прикладом, що в будь-якій роботі можна виявити свою особистість і свій талант.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05