РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 15 (18 квітня 2014) 

 • Є у Коростені прекрасна родина

  «Любити - це не дивитися один на одного,
  а дивитися в одному напрямку».

  А. ДЕ СЕНТ-ЕКЗЮПЕРІ, франц. Письменник

  Слова, винесені в епіграф, зовсім не випадкові, бо мова піде про одне з найсвятіших, найчистіших людських почуттів - любов. Поштовхом для написання послугувала фотовиставка «Щасливі сімейні пари», яку показав нещодавно Перший національний канал телебачення.

  У Коростені є така прекрасна родина. У цій сім’ї завжди панують спокій, взаємоповага, взаєморозуміння, гарний настрій, добрий гумор. І це не дивно, бо прожили в любові та злагоді понад 50 років, відзначивши своє золоте весілля. Це сім’я ШИРЧЕНКІВ - Володимир Іванович і Євгенія Лук’янівна, які все своє життя присвятили залізничному транспорту, а нині перебувають на заслуженому відпочинку.

  З радістю подружжя пригадує прожиті роки. Познайомились, коли приїхали до Коростеня після закінчення навчальних закладів: він - Харківського інституту інженерів залізничного транспорту, вона - Чернівецького залізничного технікуму. Доля розпорядилась таким чином, що обоє молодих спеціалістів почали працювати в Коростенській дистанції колії. Стрункий, кароокий молодий інженер Володимир відразу помітив світловолосу, з волошковими очима та тонкою талією дівчину. Почали зустрічатись, покохали одне одного, а невдовзі побралися. І з тих пір ця прекрасна пара ніколи не розлучається.

  Згодом удвох перейшли працювати до відділка залізниці (нині Коростенської дирекції залізничних перевезень). Володимир Іванович - досвідчений інженер-винахідник, раціоналізатор. У чорні роки Чорнобильської трагедії він був у перших рядах ліквідаторів. Має багато відзнак, подяк від керівництва залізниці. З гідністю виконує громадську роботу, бо є незмінним членом Ради ветеранів війни та праці дирекції залізничних перевезень. Ніколи не відставала від чоловіка й дружина. За багаторічний сумлінний труд Євгенію Лук’янівну нагороджено багатьма почесними грамотами. Свого часу співала в хорі залізничників, була секретарем комсомольської організації. Я була приємно вражена, коли Євгенія Лук’янівна показала мені свій комсомольський квиток, який береже як згадку про незабутні роки своєї чудової юності. Такі-то були часи.

  А що, скажіть, поганого у тому, що комсомольці брали шефство над учасниками війни і брали участь у походах місцями бойової та трудової слави попередніх поколінь; організовували цікаві зустрічі із ветеранами війни та праці? Під час таких зустрічей юнь була мимоволі змушеною замислюватися про долю Батьківщини, не забувати про тих, хто її захищав. Велика увага приділялась і трудовому вихованню. Комсомолія вписала сторінки у спільний трудовий успіх. Влітку та восени допомагали місцевим радгоспам та колгоспам збирати врожаї, допомагали інвалідам Вітчизняної війни та людям поважного віку. Всього й не перелічити… Це не ностальгія. Це історія.

  Сім’я Ширченків добре відома багатьом коростенцям, користується заслуженою повагою не тільки серед працівників залізниці, а й сусідів, численних друзів, просто знайомих. Вони є достойним прикладом для молодих сімей. Про цю родину, дружну, щасливу, так і кажуть - «ідеальна пара».

  Свої кращі душевні якості подружжя зуміло передати двом синам - Сергію та Олександру, які стали військовими, закінчивши Ленінградське (тієї пори) військове училище, до речі, із залізничним профілем. Мають золоті ювіляри і дорослих онуків, які теж виросли достойними громадянами. Але це й не дивно, бо в зразковій родині, як правило, виростають зразкові діти.

  Віолетта ЧУМЕЛЬ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05