Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання

• Перелік випусків » № 14 (11 квітня 2014)

• Футбольні баталії, шахові гамбіти…

З 17 по 28 березня поточного року на базі спортивних залів Локомотивного депо Жмеринка, Вищого професійного училища, шахового клубу Будинку науки і техніки проводились змагання XIII Спартакіади серед працівників залізничного вузла на Кубок Жмеринського теркому профспілки.

Команда «Локомотив» - переможець змагань.

Для того, щоб витримати належну конкуренцію майже всім командам довелось об’єднатись з декількох підрозділів. У XIII Спартакіаді залізничних підприємств вузла станції Жмеринка взяли участь наступні спортивні команди: збірна команда «Локомотив», до якої увійшли представники локомотивного депо, ремонтного та експлуатаційного вагонних депо Жмеринка; збірна команда «ДН-3» - Жмеринської дирекції залізничних перевезень, станцій Жмеринка, Вінниця; збірна команда «Авангард» - Вагонної дільниці №2 і Жмеринської дистанції колії; збірна команда «Залізничник» - Колійної машинної станції №79 і дистанції електропостачання; збірна команда «Арсенал» - будівельно-монтажного експлуатаційного управління №3, дистанції сигналізації та зв’язку, механізованої дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт; Жмеринського вищого професійного училища (ВПУ).

Загалом в XIII Спартакіаді було задіяно майже 150 спортсменів з 13 залізничних підрозділів. Програма Спартакіади включала п’ять видів спорту: міні-футбол, шахи, настільний теніс, гирьовий спорт, волейбол. До суддівства змагань були залучені незалежні професійні досвідчені фахівці, що стало запорукою об’єктивності результатів та розподілу зайнятих місць.

В урочистостях з нагоди закриття Спартакіади та нагородження команд взяли участь голова Жмеринської територіальної профспілкової організації Юрій АНДРУШКОВ, оргкомітет з проведення змагань у складі голів первинних профспілкових організацій підрозділів, команди яких брали участь в змаганнях, представники Спілки підприємців м. Жмеринка Анатолій КУШНІР та Костянтин СІЛЕЦЬКИЙ.

За результатами змагань в індивідуальних видах спорту - настільний теніс, шахи, гирьовий спорт 27 учасників було нагороджено грамотами та медалями за зайняті призові місця, а в командних видах спорту команди переможці та команди призери було нагороджено грамотами за зайняті місця з кожного виду спорту та кубками за I місця.

Анатолій Кушнір від спілки підприємців м. Жмеринка вручив команді-переможниці «Локомотив» солодкий торт. Крім того - футбольний м’яч, який вирішено передати дитячій команді з футболу м. Жмеринка.

Командні кубки з видів спорту вибороли в категоріях: шахи - збірна команда «Локомотив», настільний теніс - збірна команда «Авангард», гирьовий спорт - збірна команда «Авангард», міні-футбол - збірна команда «Локомотив», волейбол - збірна команда «Локомотив».

Хто стане переможцем XIII Спартакіади? Цю загадку було вирішено лише в останній день змагань. Під час додаткової партії з волейболу між командами «Авангард» та «Локомотив», програючи з рахунком 2:8, гравці збірної «Локомотива» все ж таки зуміли зібратися та переважити терези перемоги на свій бік. Отримавши перемогу у змаганнях з волейболу, збірна команда «Локомотив» стала переможцем XIII Спартакіади залізничників.

У загальнокомандному заліку за результатами змагань за всіма видами спорту місця розподілились наступним чином: 6 місце - команда Жмеринського вищого професійного училища, 5 місце - збірна команда «Залізничник», 4 місце - збірна команда «ДН-3», 3 місце - збірна команда «Арсенал», 2 місце - збірна команда «Авангард».

Перше місце та загальний кубок Жмеринського територіального комітету профспілки завоювала збірна команда «Локомотив». Усі команди було нагороджено грошовими преміями згідно із Положенням про проведення Спартакіади за відповідні зайняті загальнокомандні місця.

Спартакіада працівників залізничних підрозділів вузла станції Жмеринка є першим етапом при підготовці до участі у Дорожній Спартакіаді та Спартакіаді Укрзалізниці. Тому на вузловій Спартакіаді потрібно визначити найкращих зі спортсменів для гідного представлення збірної команди дирекції на вищих рівнях. Тож побажаємо нашим спортсменам успіхів та перемог на наступних Спартакіадах залізниці!