РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 14 (11 квітня 2014) 

 • До скарбниці - пам’ятник Великому Кобзарю

  З нагоди відзначення 200-річчя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка у м. Коростені на площі біля міського будинку культури відбулося урочисте відкриття пам’ятника Великому Кобзарю. Громадськість міста та керівники Коростенщини й Житомирської області в один голос запевнили, що творче життя саме Шевченка - це втілення тієї національної ідеї, яка здатна об’єднати український народ. Доля послала Україні непрості випробування, але разом з тим дала нам Великого Пророка, який у своїй творчості відповів на багато питань, як нам будувати життя в своїй державі, «в сім’ї вольній, новій».

  У цей день громада міста дякувала людям, які об’єднали свої зусилля для того, щоб стало можливим відкриття цього пам’ятника. Художній образ втілили у граніті народний художник України, скульптор Василь ФЕЩЕНКО та заслужений художник України Віктор РОЖИК, а також архітектор проекту Володимир КОЗИРЕНКО.

  Нагадаємо, що один пам’ятник Тарасу Шевченку в м. Коростені вже є. Його планували з парку ім. Шевченка перенести до міського будинку культури, та жителі залізничного мікрорайону під час громадських слухань виступили проти перенесення пам’ятника з однойменного парку. Тому було вирішено встановити новий пам’ятник Великому Кобзарю. До речі, на сьогодні налічується 1384 пам’ятники Тарасу Шевченку у світі: 1256 - в Україні та 128 - за кордоном - у 35-ти державах. Коростень додав у цю скарбничку і свою часточку.

  Під час урочистостей звучала поезія та пісні на слова Т.Г. Шевченка, які щирими оплесками зустрічали усі присутні. Вагомий внесок у пісенне вшанування Великого Кобзаря зробили й учасники художньої самодіяльності Коростенського будинку науки й техніки.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05