РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (4 квітня 2014) 

 • На своєму місці

  З Марією КОЗАЧУК, комерційним агентом ст. Київ-Московський, журналісти газети познайомились під час місцевого відрядження на станцію. І хоча редакційне завдання перед нами стояло зовсім інше, та не помітити цю жінку було неможливо. Пані Марія - щира, позитивна людина, і, навіть незважаючи на складну роботу, виконує свої завдання з усмішкою.

  Марія Дмитрівна на столичній магістралі - з 1987 р. Розпочала свій трудовий шлях прийомоздавальником на ст. Київ-Товарний, а з 1998 р. перейшла старшим товарним касиром на ст. Київ-Московський. Сьогодні комерційні господарства в підрозділах залізниці працюють за новими правилами.

  - Робота працівників, котрі безпосередньо працюють із вантажовласниками, істотно змінилася , - каже Марія Дмитрівна. - З товарних касирів, які оформляють перевізні документи, ми перетворились на «агентів комерційних», орієнтованих на роботу з клієнтом. Ця посада об’єднує функції товарного касира та прийомоздавальника. Окрім цього допомагає у роботі впровадження на станції автоматизованих робочих місць з підготовки перевізних документів АРМ (товарного касира, прийомоздавальника). Наразі перед нами стоять важливі завдання - на своїй дільниці виконувати запланований обсяг роботи якнайкраще за рахунок підвищення якості обслуговування. А успішно справлятися із завданнями допомагає любов до своєї професії, досвід і злагодженість у колективі. Ми всі пліч-о-пліч працюємо, і всі ми - надійні соратники та однодумці, які душею вболівають за успіхи рідної станції. І хоча зараз ми переживаємо складні часи, та я вірю, що Південно-Західна залізниця вийде з цієї ситуації оновленою і готовою до нових звершень.

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05