РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (4 квітня 2014) 

 • Нагороди їдуть до Козятина

  З 18 по 20 березня у Києві відбулася Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2014», що була організована Міністерством освіти та науки України і Національною академією педагогічних наук України. На цій виставці колектив Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту презентував декілька своїх та спільних проектів із міжнародної співпраці у галузі освіти і здобув для нашої країни чотири найвищі нагороди.

  Експертна комісія, куди входили авторитетні фахівці Академії наук України (АНУ), Інституту інноваційних технологій при АНУ та Департаменту професійно-технічної освіти при АНУ, за підсумками рейтингово-виставкового конкурсу у номінації «Лідер міжнародної діяльності», що проходив протягом 2013 р., визнала кращими саме козятинців. У номінації «Сучасний професійно-технічний навчальний заклад у загальноєвропейському освітньому просторі» золотою медаллю переможця нагороджено Асоціацію державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю, яку створено на базі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту.

  Ще одну найвищу нагороду отримала спільна робота учасників міжнародної Асоціації «Освіта без кордонів», участь у якій беруть залізничні училища із майже двох десятків країн світу. Саме південна секція цієї Асоціації, до складу якої належать представники деяких залізничних училищ України, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Молдови та Узбекистану, презентувала на виставці свій спільний проект у номінації «Міжнародна співпраця у галузі освіти», який і став переможцем.


  Попереду - нагороди!

  Четверту, тепер вже особисту, нагороду здобув для училища його директор Андрій СТЕЦЮК. Його нагороджено Почесною грамотою за наполегливу організаторську діяльність з інноваційного розвитку національної освіти.

  Варто зазначити, що делегація Козятинського училища залізничного транспорту вже не вперше бере участь у такій міжнародній виставці співпраці у галузі освіти і завжди поверталася з нагородами. Однак такий «урожай» найвищих нагород на одній виставці училище завойовує вперше.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото автора та Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05