РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 13 (4 квітня 2014) 

 • Так тримати завжди!

  18 березня колективу Жмеринської дистанції електропостачання вручено Перехідний прапор переможця галузевого змагання за підсумками роботи в 2013 р.

  Вручення прапора начальнику Жмеринської дистанції електропостачання Віктору ЛІСОВОМУ відбулось в урочистій обстановці за участі начальника головного управління електрифікації та електропостачання Укрзалізниці Віталія МАКСИМЧУКА, начальника галузевої служби електропостачання Південно-Західної залізниці Юрія МОВЧАНА, начальника Жмеринської дирекції залізничних перевезень Анатолія ЛЮБІНІНА, голови Жмеринської територіальної профспілкової організації Юрія АНДРУШКОВА. При цьому наголошено, що з сорока чотирьох дистанцій електропостачання Укрзалізниці Жмеринська дистанція є найбільшою, і тому приємно, що найбільша дистанція є ще і найкращою. Колектив дистанції подякував керівництву галузі за високу оцінку роботи своїх працівників, за надану грошову винагороду та погодився з думкою про залишення Перехідного прапору переможця галузевого змагання в Жмеринці і наступного року.

  Також 20 березня колективу вокзалу станції Вінниця вручено Перехідний прапор переможця галузевого змагання за підсумками роботи в 2013 році. Прапор начальнику вокзалу Олені МИХАЙЛЕНКО вручив заступник начальника головного пасажирського управління Андрій МЕЛЬНИЧУК та головний інженер пасажирської служби Південно-Західної залізниці Олександр ЯСИНЕЦЬКИЙ, які подякували колективу вокзалу за вагомий внесок у розвиток галузі та гарні показники роботи.

  Прес-центр Жмеринського теркому
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05