РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання



 • Перелік випусків » № 11 (14 березня 2014) 

 • Благодійний турнір дарує свято

  У Козятині завершився благодійний відкритий турнір з міні-футболу «Діти - наше майбутнє», який організовано теркомом профспілок Козятинської дирекції залізничних перевезень та міським відділом з питань фізичної культури та спорту. В ньому взяли участь команди структурних підрозділів залізниці Козятинського залізничного вузла, підприємств, установ та організацій міста, дитячо-юнацької спортивної школи. Не обійшовся захід і без місцевих спортивних клубів та аматорських колективів.

  Протягом місяця на майданчику спортивної зали Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту вони вели боротьбу за перемогу у цьому досить цікавому турнірі. Такий захід, крім суто спортивного інтересу, мав на меті заохочення до активного заняття фізичною культурою та спортом молодь міста, а також підтримку дітей-інвалідів. Погодьтесь, це реальна допомога їм у соціальній адаптації та самоствердженні. Організатори змагань вирішили, що весь призовий фонд турніру буде використано саме на надання матеріальної допомоги таким дітям. Крім того, на спеціальний рахунок були перераховані дольові внески всіх команд за участь у турнірі, а також кошти, що надійшли в ході благодійної акції від спонсорів та меценатів.

  Спортивна зала місцевого училища залізничників зібрала чималу аудиторію вболівальників, які прийшли подивитися на заключні матчі футбольного турніру. Серед них було й одинадцять дітей-інвалідів, яких запросили на урочисте завершення змагань, аби вручити благодійну спонсорську допомогу. Планувалося, що це будуть безпосередньо якісь подарунки, однак згодом організатори вирішили вручити дітям певну суму із зібраних від проведення турніру коштів, а ті вже разом із батьками на свій розсуд визначаться, як їх витратити.

  Турнір завершився перемогою команди управління дирекції (на фото). Серед призерів змагань локомотивне депо та аматорський колектив «Адмірал». Вони й отримали відповідні кубки та дипломи. А всі вболівальники - задоволення та масу емоцій від цього спортивного свята.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Дмитра ЖИВЧИКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05