РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 11 (14 березня 2014) 

 • У появі успіху є своє пояснення

  Волейбол - цікавий вид спорту через те, що гра є непередбачуваною в кожній партії і у боротьбі за кожен м’яч. Спостерігаючи за філігранними подачами волейбольних команд із Конотопа, Козятина, Жмеринки, Київської дирекції залізничних перевезень, замислився, у чому ж секрет зіграності кожної команди? Міцні чоловіки мають портретні риси сміливців, якщо дозволите, забіяк, через, як стверджують медики, високий рівень тестостерону. Цей гормон чоловічої сили формує не лише фізичний стан, але й такі риси характеру, як цілеспрямованість, настирність, волю до перемоги.


  Саме такі хлопці (на майданчику про вік забуває кожний спортсмен) грають у командну гру.

  Ліричний відступ. Нещодавно іноземна преса рознесла новину про наукове відкриття. Англійськими соціологами проведено дослідження: чоловіків-добровольців попросили пограти у командні ігри. Частіше вигравала та група, яка робила все належне заради перемоги, а не грала просто заради задоволення. Такі гравці мають широкий овал обличчя. Ясна річ, це не про накачаних бодібілдерів, а про спортивного складу чоловіків. Саме вони готові жертвувати особистим здоров’ям та благополуччям: не бояться пошкодити руку - ногу або забруднити одяг. Треба - м’яч підхоплювали біля самої долівки спортмайданчика.

  Так грають Геннадій Кирийчук, Сергій Вигівський, Юрій Хоменко з Коростенського локомотивного депо (їхня команда посіла третє місце під час турніру). Серед «срібних» призерів їхні земляки із Колійної машинної станції №122. Тут когось виокремити важко. В’ячеслав Кондратенко, Олександр Свинцицький, Микола Каменський, Микола Примаченко, Ігор Яценко.

  І в цей раз турнірний Олімп підкорила команда з локомотивного депо ст. Конотоп. Помітив, що кожний черговий сет із суперниками тривав не більше, ніж півгодини. Волейболісти під орудою капітана, а за посадою помічника машиніста Олександра Калюжного, мають атакуючий стиль гри. Слабкі місця супротивників вираховуються ними вже на початку партії. Далі - хвилинна перерва, де капітан дає настанови кожному гравцю. І, як каже нинішня молодь, «пошла жара…» Розрив у рахунку (за ігрову партію) від восьми до 15 очок. Подумалось, потрібний окремий газетний матеріал про секрети їхніх тренувань.


  Радість перемоги

  Грань між абсолютною радістю й тотальним розчаруванням настільки тонка, що багато вболівальників поступово гублять землю під ногами. Так відбувалося й під час гри першого дня турніру. Дарницькі машиністи та слюсарі, програвши уже в першій грі, на другий день зовсім не з’явилися у ДФСК «Локомотив». Виникає питання: для чого тоді заварювати «кашу»? Адже турнір планувався давно…

  Але не будемо про сумне.

  У розмові зі мною конотопець Сергій Гіріченко сказав одну пам’ятну фразу: «Можна довго міркувати про те, в якій фізичній формі перебуває той або інший спортсмен. Наші суперники можуть замахнутися на будь-який результат. Але якщо навіть перед грою тут на турнірі не тренуватися, на добрі результати не варто розраховувати».

  Четверте місце посіла команда Київської дирекції залізничних перевезень.

  П’яте місце - Конотопської дистанції колії.

  Шоста сходинка - за командою локомотивного депо Козятин. За ними - команда локомотивного депо Жмеринка.

  8 - 9 місця посіли команди Козятинської дистанції колії та локомотивного депо Дарниця.

  О 17-й годині другого дня турніру прозвучала урочиста музика - сигнал для нагородження призерів. Цю місію очолили голова Київського теркому профспілки, член президії Дорпрофсожу Олександр БЄЛІКОВ, голова молодіжної ради Дорпрофсожу Євгенія ОЛІЙНИК та її заступник Євген СТЕМПОВСЬКИЙ.

  Від призів не відмовився ніхто! У кожного успіху є своє пояснення. Довгі тренування і відчайдушні гравці - гарантія, що кожна партія буде цікавою для глядачів. Спасибі за гру!

  Віктор ЗАДВОРНОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05