РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 11 (14 березня 2014) 

 • Від СПІВПРАЦІ вигоду МАЮТЬ УСІ

  Чимало мешканців Козятина, які є абонентами телефонної лінії зв’язку залізничної АТС, успішно користуються у своїх домівках послугами інтернет-зв’язку, які їм надають та надійно забезпечують фахівці Козятинської дистанції сигналізації та зв’язку.

  - Провайдером надання таких послуг ще майже сім років тому виступила Центральна станція зв’язку Укрзалізниці, - говорить начальник дистанції Сергій РЄЗНІК. - Це їхня ініціатива, вони ж забезпечили й певним обладнанням. Наша ж дистанція надає в оренду телефонні лінії та забезпечує деяку технічну підтримку, а також здійснює оформлення самих угод. І скажу, що від такої співпраці вигоду мають усі: користувачі інтернетом. Адже це запорука якісного виходу до інформаційної мережі. Є зиск і для залізниці - певні додаткові надходження коштів до галузевої скарбниці.

  Сьогодні вихід в інтернет через телефонні лінії залізничної АТС мають трохи більше трьох сотень користувачів. Для Козятина це цілком нормальний показник, враховуючи технічні можливості АТС. І ця кількість за всі роки залишилася майже незмінною.

  - Ротація, звісно, відбувалася, - говорить електромеханік зв’язку Василь ШКОДЮК, який безпосередньо займається організаційними питаннями з надання таких послуг. - Інколи ми втрачали на деякий час декількох наших клієнтів, але й був час, коли люди записувалися у черги, щоб отримати послуги. Вони й сьогодні укладають угоди, бо їх влаштовує і якість надання цих послуг, та й їхня вартість. Варто зазначити, що у місті є декілька відомих в країні фірм та компаній, що надають послуги доступу до інтернету. Тож ми конкуруємо. У них - більш сучасні технології, у нас - низькі тарифи, а у людей є можливість обирати.

  Сьогодні для власника номера телефонної лінії залізничної АТС ціна підключення до інтернету майже символічна - 1 гривня. А надалі вже сам користувач визначається, який модем він хоче мати та яку отримувати послугу. В середньому на місяць абонентська плата складає 50 - 70 гривень. Підключення здійснюється у тестовому режимі, щоб користувач зміг впевнитися у надійності роботи всього обладнання. Якщо виникають ускладнення, то фахівці дистанції надають консультаційну допомогу.

  - Коли впроваджувалася послуга інтернет-зв’язку, мені було цікаво займатися цим проектом, - говорить Василь Шкодюк. - Разом з колегою по роботі електромеханіком Сергієм ДОМАШЕВСЬКИМ ми й досі робимо цю справу, якщо можна так сказати, на громадських засадах. І здійснюємо моніторинг мережі, і надаємо консультаційні послуги, і, у певній мірі, навчаємо користувачів.

  А інтернет все впевненіше заходить у наші домівки, і є у цьому процесі й вигода для залізничної галузі. Надання таких послуг не лише допомагає залізниці отримати додаткові кошти. Здорова конкуренція з потужними компаніями, що також працюють на цьому ринку послуг, змушує зв’язківців залізниці постійно оновлювати та модернізувати своє обладнання, широко використовувати сучасні технології, підвищувати якість обслуговування. А це, у свою чергу, забезпечує і якість безпеки руху поїздів.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05