РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 11 (14 березня 2014) 

 • Знання, що помножені на досвід

  Професія бухгалтера - одна із поширених у нашому відомстві. Без людей, які нею володіють, не може обійтись жоден відокремлений структурний підрозділ столичної магістралі та й залізниця в цілому. І так уже ведеться, що бухгалтерами, в абсолютній більшості, працюють жінки. Не є винятком і бухгалтерія Вінницької дистанції сигналізації та зв’язку. Тут, під керівництвом Ольги СКАЧКО, працюють чотири жінки, які розуміються у бухобліку.


  Аліна КАРАКУЛОВА, Ольга БАТІЩЕВА, Наталя СМІШКО, Ольга СКАЧКО, Валентина ЧЕРКЕС.

  - Наша бухгалтерія - це команда професіоналів, - стверджує начальник дистанції Віктор РИНДЮК. - І хоч Ольга Вікторівна часто виступає моїм опонентом, її зауваження, заперечення, а то і протести з точки зору економічних розрахунків завжди конструктивні, аргументовані, підкріплені конкретними цифрами. Тому доводиться з ними погоджуватись.

  Напевне тому, що керівник дослуховується до думки головного бухгалтера, під час відповідних перевірок і ревізій у Вінницькій дистанції сигналізації та зв’язку за останні декілька років не було виявлено значних порушень чи недостач. Це позитивно характеризує тих, хто займається обліком матеріальних цінностей та грошових коштів, а також контролює їх цільове використання. Тож познайомимось із цими фахівцями.

  - Коли постало питання після закінчення навчання у школі із вибором професії, - зізнається Ольга Скачко, - я не планувала бути бухгалтером. Тому поступила навчатись на енергетичний факультет Вінницького політехнічного інституту. Однак невдовзі зрозуміла, що з вибором майбутньої професії дещо помилилась. До того ж моя мама Валентина Олександрівна БУРДИМ, яка на той час займала посаду інженера з організації та нормування праці на ст. Вінниця, радила мені здобути спеціальність, яка дозволила б працювати на залізниці. Її підтримував й батько Віктор Андрійович, тоді він був начальником Вінницької дистанції колії. Врахувавши їхні поради, поступила на навчання до Київської філії Харківського інституту інженерів транспорту. І тепер не жалкую. Тут отримала стабільний заробіток, цікаву роботу та впевненість у завтрашньому дні.

  Так доля привела Ольгу Вікторівну на залізницю. Працювала вона на різних посадах, у тому числі й інженером з організації та нормування праці, а з 2000-го р. очолила бухгалтерію.

  Схоже, склалась доля й у бухгалтера Валентини ЧЕРКЕС, яка також навчалась у Київській філії Харківського інституту інженерів транспорту. А поступила туди за рекомендацією батька - Леоніда ЛОЗОВСЬКОГО, який працював інженером технічного відділу Жмеринського відділка столичної магістралі, та мами - Людмили Василівни. На той час, і до виходу на пенсію, вона працювала бухгалтером у Жмеринському відділі матеріально-технічного забезпечення.

  Успадкувала професію у матері - Валерії Миколаївни, яка працювала головним бухгалтером у Жмеринській дистанції захисних лісонасаджень, й Аліна КАРАКУЛОВА. Здобувши фах інженера з електронної техніки, а потім - економіста у Вінницькому національному технічному університеті, вона прийшла працювати на залізницю, у місцеву дистанцію сигналізації та зв’язку бухгалтером.

  Бухгалтери Наталя СМІШКО та Ольга БАТІЩЕВА - родом не із залізничних родин. Однак, здобувши відповідний фах, вони прийшли працювати в нашу галузь і вже добре освоїлись на своїх посадах.

  Так склалась не велика, однак дружна професійна команда бухгалтерів Вінницької дистанції сигналізації та зв’язку. Кожна із цих жінок має особливості характеру, уподобання, захоплення. Скажімо, Валентина Черкес займається вишиванням, Наталя Смішко полюбляє готувати оригінальні кулінарні страви… Однак їх об’єднує спільна справа, якій вони присвятили своє життя, відданість залізниці, успадкована більшістю із них від своїх батьків. Цікаво і те, що й їхні діти продовжують залізничні династії. У Валентини Леонідівни син Іван навчається у Вінницькому транспортному коледжі. Тож невдовзі стане фахівцем колійного господарства. У Ольги Вікторівни - два сини: Андрій та Олексій. Із майбутньою професією вони ще не визначились. Однак не виключено, що хтось із них продовжить сімейну справу. Адже й їх батько - Сергій - також залізничник, інженер вагона-дефектоскопа.

  Начальник дистанції назвав бухгалтерів професіоналами. Звідки у них професіоналізм? Звичайно - знання, що помножені на досвід. Але не тільки. На мій погляд, частково вони його успадкували й від своїх батьків. Адже доволі часто доводилось помічати, що син машиніста стає висококласним фахівцем локомотивної справи, причому раніше за своїх ровесників. Думається, що й із бухгалтерами так відбувається. Так і з’являються профі від бухгалтерії.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05