РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 10 (7 березня 2014) 

 • Надійні ПАРТНЕРИ ГАЗЕТИ залізничників та читачів

  - Наше поштове відділення для населення міста та району надає чимало різних послуг, - розповідає Тетяна Олексіївна. - Крім безпосередньо поштових, це й послуги, що стосуються питань управління праці, реєстраційної служби, виплати пенсій та різних видів матеріальної допомоги, страхування життя людей та майна. Активно впроваджуємо придбання електронних квитків для проїзду залізничним транспортом. І взагалі хочу відзначити нашу тісну співпрацю. Адже в місті та й в районі мешкають чимало залізничників. Тож левову частку всіх цих послуг ми надаємо саме їм. Та й більшість жінок-працівниць нашого відділення поштового зв’язку з родин колійників, машиністів, зв’язківців.


  Начальник центрального відділення поштового зв’язку м. Козятин Тетяна ГУЗЬ
  та оператори зв’язку 1-го класу Тамара ОСКАНОВА й Ганна ПОЛОНСЬКА.

  - Для нас залізниця, мабуть, як жодна інша структурна організація, що розташована на території міста та району, є найбільш надійним партнером у співпраці, - наголошує моя співрозмовниця. - Адже саме завдяки допомозі керівництва Південно-Західної магістралі ми маємо чудове відділення зв’язку на вокзалі Козятин. Там зроблено якісний ремонт, встановлено сучасне обладнання, створено комфортні умови для роботи. Крім того, саме залізничники, якщо можна так сказати, «роблять для нас погоду» в проведенні передплати на періодичні видання. На цей рік лише на газету «Рабочее слово» оформлено передплату на понад 1500 примірників. А це найбільший показник серед усіх газет, що розповсюджуються у місті та районі. Ми, у свою чергу, намагаємося робити все, аби популярне видання вчасно надходило до читача.

  Від редакції

  Бажаємо жінкам «Укрпошти» усіляких гараздів! Знаємо, що передплата - одна з найдавніших послуг, які надають невтомні поштарочки. Це роками перевірена, улюблена поколіннями традиція в багатьох українських родинах, зручний та надійний спосіб завжди бути в курсі подій. Якщо люди прагнуть не пропускати найважливішого в житті Південно-Західної магістралі, щоб «Рабочее слово» завжди своєчасно потрапляло до їхніх рук, найкращий спосіб досягти цієї мети - оформити передплату від «Укрпошти»!

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05