РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 10 (7 березня 2014) 

 • Майстрині зі створення комфорту

  Яку характеристику надають провідники вагонів пасажирам?

  Люди у поїздах мандрують різні. Ті, які шанують працю залізничників, та любителі влаштувати скандал. Спокійні та сумні. Похмурі та реготуни.


  Під час обідньої перерви - машиніст локомотивного депо Коростень Олег ПЕРУН
  та помічник машиніста Максим ЛАЗАРЕНКО.

  А якими словами характеризують чергові по будинках для локомотивних бригад машиністів та їхніх помічників?

  Суворі, небагатослівні, заклопотані. Адже робота не з легких. А тому не до теревенів. Якщо є час для відпочинку - потрібно його використати як належить. А кому варто організувати комфортні умови?

  На запитання «Як приймає Конотоп?» машиністи відповідали однаково: «Добре приймають». І ті, що з Коростеня, із Дарниці й Козятина, і ті, що із Брянська. Слова помічника машиніста експлуатаційного локомотивного депо Брянськ Олександра ФЕДУЛОВА, який їздить до Конотопа понад 10 років, характеризують гостинність найточніше: «Тут - як удома».

  УДОМА - ЦЕ ЗАТИШОК, ТЕПЛО, той мікроклімат, який знімає втому і напругу після робочої зміни, який заспокоює. А створюють його для машиністів двадцять дві працівниці будинку відпочинку локомотивних бригад. Колектив винятково жіночий. Очолює його Ольга Григорівна СКОТАР. Саме вона люб’язно погоджується провести коридорами залізничного готелю.


  Начальник будинку відпочинку локомотивних бригад Ольга СКОТАР з колегами.

  Якщо говорити про зміни у будинку відпочинку локомотивних бригад, то це, звичайно, ремонт. Його виконали залізничні будівельники та працівники локомотивного депо. Не знаю, хто більше доклав уміння, зусиль, таланту, та вийшло на славу. По-сучасному, по-господарськи.


  Оператори пральних машин Катерина ЛИХОШЕРСТ та Любов НЕСТЕРОВА.

  Місцева завідуюча імпровізовану екскурсію розпочинає із чергових. Машиністів зустрічають Наталія ФЕСЮН і Наталія КУРЧЕНКО. Сьогодні відпочивають дванадцять бригад. Тож у фойє відразу помітно залізничників із сусідньої держави - в ошатних одностроях, наші, на жаль, - хто в чому. Та всі вони легко йдуть на контакт. Олександр Федулов навіть супроводжує фотокореспондента газети, бо й сам фотографує. Та зараз його більше цікавить, як знімає Олексій Чумаченко. Закордонні методи цікавлять?

  На другому поверсі нас зустріла прибиральниця службових приміщень - так називається посада цієї симпатичної жінки - Ганна ВОЛОШКОВА. Вона відразу ж попереджає: «Тихо: люди сплять». Ми всі збавляємо гучність і ступаємо навшпиньки. Ольга Григорівна майже пошепки розповідає, де самотужки фарбували стіни, де працювали жінки із техвідділу. Тут же в коридорі помічаю ковані вироби. І легко здогадуюся, що то творіння умілих рук Дениса ДАРАГАНОВА, коваля депо. Інтер’єр художня ковка чудово прикрашає.

  ЗАТИШНО І В КІМНАТАХ. Не надто велика розкіш - два ліжка, шафа, стільці, але й цього достатньо, аби відпочити перед дорогою.

  Побутові умови для локомотивників стали краще. Люди старшого покоління пам’ятають: раніше в одній кімнаті по дві бригади відпочивали. Один дає хропака, а інші очей не закривають. Тепер - затишок гарантовано.

  І ще з двома працівницями знайомить завідуюча - з операторами пральних машин Любов’ю НЕСТЕРОВОЮ й Катериною ЛИХОШЕРСТ. Від них, зрозуміло, залежить чистота і свіжість білизни.

  - Оце і вся зміна? - запитую.

  - Уся. А хіба мало? - дивується Ольга Григорівна.

  Тепер настає моя черга дивуватися. Приміщення все ж таки не з маленьких. Доглядати за ним, причепурити, створювати затишок вимагає зусиль. Вимагає праці, яка на тлі основної роботи депо наче й непримітна, але так потрібна.

  Микола ПАЦАК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05