РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 10 (7 березня 2014) 

 • У серці - доброта, а у справах – мудрість

  «Рабочее слово» читаю регулярно і, як кажуть, «від корочки до корочки». Ось і статтю «О диагностических головоломках» прочитала з великим інтересом, бо всі ми відвідуємо лікарів, а тому доводиться мати справу і з працівниками діагностичних відділень.

  «Майбутнє медицини - за медициною профілактичною». На жаль, не пам’ятаю, кому належать ці слова, але це дійсно так, тому що хворобу легше попередити, ніж лікувати. І в цьому плані багато залежить від роботи працівників клінічної лабораторії. В лабораторії Коростенської відділкової поліклініки працюють висококваліфіковані фахівці своєї справи: Галина Черепанська, Галина Степанюк, Оксана Клименчук, Оксана Поліщук, Світлана Медведчук, Вероніка Пашинська.

  Саме про В. Пашинську й піде мова, бо всі, хто хоч раз у житті зустрічався та спілкувався з нею, неминуче потрапляв під вплив її чарівності. А працює Вероніка Ільківна фельдшером-лаборантом протягом 42 р. і трудиться успішно, зі знанням справи. Народилась вона на Закарпатті, в усім відомому Солотвіно, де розташовано республіканську алергологічну лікарню (саме тут лікують бронхіальну астму, інші легеневі хвороби). Дитинство Вероніки було щасливим, світлим, безхмарним. Дідусь і матуся були лікарями, тому й дівчинка з дитячих років мріяла про медицину.

  Успішно закінчивши Береговське медичне училище, Вероніка почала працювати у лікарні Солотвіно. Потім переїхала на малу батьківщину чоловіка - Коростень, де і працювала в залізничній поліклініці за спеціальністю.

  - Люблю людей, свою роботу, намагаюсь віддавати хворому частинку себе, аби підняти настрій, вселити надію. Цьому вчили з перших кроків у професії, - посміхається Вероніка Ільківна. - Пацієнтів завжди вдосталь. Робляться аналізи крові, сечі, біохімічні, серологічні. Лаборант - це діагностик, права рука лікаря, саме він може підтвердити або спростувати діагноз. У цій справі потрібні серйозність і відповідальність, - впевнена Вероніка Ільківна Пашинська.

  Дивлячись на неї, у душі виграють поетичні рядки:

  Акуратна, чиста і охайна,

  І стерильні пальці ніжних рук.

  Ти, як квітка в клумбі, біла, файна,

  Голос мелодійний, як музичний звук.

  Віолетта ЧУМЕЛЬ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05