РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 9 (28 лютого 2014) 

 • Свято шанувальників зимової риболовлі

  Керівництво та терком профспілок Козятинської дирекції залізничних перевезень минулими вихідними організували для своїх працівників - шанувальників зимової риболовлі - чудове свято. На одному з водоймищ поблизу Козятина відбулися змагання з вилову риби на мормишку. В них взяли участь понад півтори сотні рибалок.


  Наймолодший рибалка Владислав ДРИЖУК отримав приз від голови теркому Анатолія ВІЛЬЧИНСЬКОГО

  - Цьогоріч кількість учасників змагань у порівнянні з минулим роком збільшилася удвічі, - говорить голова теркому профспілок Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ. - Бажаючих було так багато, що ми вирішили організувати не по одній команді від кожного структурного підрозділу нашого залізничного вузла, а по декілька. І скажу відверто, що навіть такі зміни до регламенту не змогли задовольнити бажання всіх охочих половити рибки.

  Цього дня повболівати за своїх приїхали й чимало друзів та знайомих, які також могли за бажанням посидіти з вудочкою біля лунки. Щоправда, їхній вилов до заліку змагань не зараховувався.


  Впродовж шести годин змагалися рибалки у спритності та майстерності підльодного лову. А коли настав час підбити підсумки, то з’ясувалося, що найбільше - а це майже 27 кілограмів риби - наловили рибалки команди станції Козятин, другий результат був у місцевих локомотивників, а третій - у команди дистанції електропостачання. Переможців риболовного конкурсу було нагороджено кубками, призами та почесними дипломами. Та не лише вони повернулися того дня додому з рибальськими трофеями та нагородами від організаторів. Останні подбали, аби призерів та, так би мовити, лауреатів цього спортивного свята було якомога більше. Тому й заснували чимало призів та нагород за різними номінаціями. Зокрема такими, як приз за першу виловлену рибу, найбільшу рибу, найбільшу кількість «хвостів», оригінальну вудочку та спорядження, командну форму і таке інше. А чого вартує конкурс на швидкість буріння лунки?! Пристрасті та емоції учасників та вболівальників під час змагань вирували на ставку не менш, ніж на стадіонах під час футбольних матчів. Декілька найкращих рибалок отримали нагороди від Дорпрофсожу залізниці, які їм вручив завідувач відділу соціального захисту та спортивно-масової роботи Дорпрофсожу Південно-Західної залізниці Володимир КРАВЧЕНКО. А команда-переможниця отримала ще й оригінальний приз від господаря водоймища - місцевого підприємця Володимира КОЗАЧЕНКА. Кожному члену команди було надано дозвіл на безкоштовний вилов риби вудкою на цьому ставку впродовж всього 2014-го р.

  На завершення цього чудового свята для шанувальників зимової риболовлі всіх його учасників почастували смачною юшкою та кашею, що були зварені на польовій кухні. Це для них постарався один з організаторів свята - начальник господарського відділу дирекції Ігор КОБЦЕВ.

  Риболовля, безумовно, вдалася! Учасники свята висловили побажання, щоб подібні змагання організували цього сезону ще хоча б раз. Однак це вже, у певній мірі, залежить від погоди.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05