РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 9 (28 лютого 2014) 

 • На переїздах дріб’язків не буває

  Аварії на залізничних переїздах за участі автотранспорту все більше викликають тривогу. Тому спонукають і пересічних громадян, і фахівців до роздумів, як діяти, аби їх мінімізувати.

  Працівники Державтоінспекції (ДАІ) разом із залізничниками постійно аналізують, чи ж усе зроблено ними для профілактики й запобігання зіткненням автомобілів з рухомим складом залізниці - найбільш тяжкому виду дорожньо-транспортної пригоди.

  - Відсутність належної дисципліни серед водіїв під час руху на переїздах - основна причина цих аварій. Впродовж 2013 року в ході нагляду за дорожнім рухом, - розповідає начальник сектору організації дорожнього руху УДАІ УМВС в Житомирській області Ігор КАЙДАНОВИЧ, - працівниками ДАІ виявлено 229 порушень правил проїзду залізничних переїздів з боку водіїв транспортних засобів. Тому наші працівники постійно здійснюють комплекс організаційних і практичних заходів, спрямованих на запобігання дорожньо-транспортних пригод на залізничних переїздах, які розташовані на території Житомирської області.

  Здавалося б, усім відома аксіома - під час руху через залізничний переїзд водій транспортного засобу повинен суворо дотримуватись вимог Правил дорожнього руху. Але існують водії, які нехтують цим. За минулий рік на території Житомирської області (в межах Коростенської і Козятинської дирекцій залізничних перевезень) сталося чотири аварії на переїздах, в яких двоє людей загинуло та один пішохід отримав тілесні ушкодження.

  Сьогодні для запобігання подібних аварій чимало робить і Державтоінспекція, і залізничники, які модернізують переїзди. Однак попри усі заходи з боку залізниці, основною запорукою безпеки на колії і переїздах є саме уважність та дисциплінованість водіїв.

  На переїздах дріб’язків не буває. Спеціалісти з колійного господарства, сигналізації, централізації та зв’язку, залізничні будівельники роблять все від них залежне, щоб інфраструктура працювала згідно із нормами правил технічної експлуатації. А нехлюї-водії все одно порушують правила дорожнього руху… Чуємо від представників ДАІ про впровадження комплекса заходів для запобігання аваріям, але віз і досі… на переїзді.

  Оксана КЛИМЧУК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05