РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (21 лютого 2014) 

 • На «задовільно». Заради задоволення

  Днями у Києві на базі дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» відбувся другий етап турнірів з настільного тенісу та шахів серед працівників Південно-Західної залізниці. Участь у ньому взяли шість команд - від кожної дирекції залізничних перевезень та управління залізниці.


  Команда Конотопської дирекції - переможець турніру з шахів.

  За умовами турнірів до змагань не допускаються учні середніх та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, студентська молодь, члени та кандидати в члени збірної команди України з настільного тенісу та шахів, а також спортсмени, які брали участь у чемпіонатах України.

  Таким чином до складу команд увійшли з тенісу по чотири представники (два чоловіка та дві жінки), з шахів змагалися тринадцять чоловіків та дев’ять жінок.


  Інженер-технолог Колійної машинної станції №112 Олена КОРЖУК.

  Тут слід зауважити, склалося враження, що в ДФСК «Локомотив» взагалі не читають «Рабочее слово». У попередніх репортажах зі змагань у цьому спорткомплексі ми звертали увагу на те, що організатори якось безвідповідально підходять до їх проведення, а саме - відмовилися від урочистої церемонії відкриття. Редакція й досі не отримала від керівництва «Локомотива» роз’яснень з цього приводу й не може проінформувати своїх читачів.


  Начальник відділу Дорожнього центру стандартизації і метрології Віктор СУДАКЕВИЧ.

  Проте повернемося до самих змагань. У настільному тенісі турнір проводився за коловою системою. Відверто кажучи, чогось надзвичайного побачити не вдалось. Жінки між собою грали дуже повільно, перекидаючи м’яч з однієї половини стола на іншу, сподіваючись лише на помилку суперниці. У чоловіків - цікавіше: були емоції, агресія, запал. Запам’яталися яскраві виступи Костянтина Коваля з Козятинської дирекції залізничних перевезень, Олександра Калюжного з локомотивного депо Конотоп, Миколи Коржука, інженера-технолога Коростенської колійної машинної станції, та інших.

  Цікавими були змагання шахістів. Це тільки з першого погляду шахи - гра розуму, інтелекту, яка вимагає спокою та зосередженості. Відповідно до умов турніру, контрольний час - 30 хвилин кожному учаснику до повного закінчення партії. Час туру - одна година. Тут змагання теж проводилися за коловою системою. З цього приводу довелось почути багато нарікань на адресу організаторів. «Ціла година на кожну зустріч - це занадто, - висловлює свою думку Володимир Зубарєв, машиніст електровоза локомотивного депо Шепетівка, - загалом вистачило б по п’ятнадцять хвилин кожному. Хіба ми - міжнародні гросмейстери?» Не менш обурень викликала й колова система турніру.


  Переможна подача Івана ПОБЕРІЯ.

  - За два дні кожен має відіграти по дванадцять партій. Де таке бачили? - ділиться своїми враженнями Михайло Жилін, провідний інженер галузевої служби локомотивного господарства. - Зазвичай на шахових турнірах грають не більше двох, максимум трьох партій за день. А вчора (перший день турніру - авт.) я зіграв сім поспіль. Мізки хіба що не плавилися.

  За думкою шахістів, доречно було б розподілити учасників по підгрупах і потім вже визначати переможців.

  Проте це не всі зауваження до організаторів турнірів. Дивно було побачити в складі команди Київської дирекції залізничних перевезень Оксану Чиченьову. Адже це майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу. Невже вона не брала участь у чемпіонатах України?

  Незважаючи на всі недоліки, турніри відбулися. Тепер є сенс розповісти про переможців. Призерами з настільного тенісу серед жінок стали: Любов Маєвська з Козятина - третє місце, друге - Наталія Бондарчук з Коростеня, а перше, хто б сумнівався, - Оксана Чиченьова. Серед чоловіків третє місце посів козятинець Костянтин Коваль, друге - киянин Владислав Хоменко, переможцем став Іван Поберій із Козятина. У командному заліку третьою стала команда Коростенської дирекції залізничних перевезень, другою - Козятинської, а переможцем - команда Київської дирекції.

  Тут слід зауважити, що нагородження учасників змагань відбувалося не одночасно - коли тенісисти отримували призи, шахісти ще не закінчили свої поєдинки. При цьому жінки-шахістки свої двобої завершили ще в перший день. Чоловіки ж боролися довго. Тому із запізненням голова Дорпрофсожу Орест Логошняк і голова молодіжної ради Дорпрофсожу Євгенія Олійник вручили нагороди турніру з шахів: за третє місце серед жінок - Євгенії Стритович з Конотопа, за друге - жмеринчанці Олені Проценко, а за перше - Тетяні Авдєєвій. До речі, на церемонію нагородження вона не з’явилася.

  Серед чоловіків кращими у шахах стали: з третім результатом - жмеринчанин Анатолій Осадчук, з другим - конотопчанин Олександр Боклах, а з першим - теж конотопчанин Олександр Шаповалов. У загальнокомандному заліку третьою стала команда Київської дирекції, другою - Жмеринської, а перше місце посіли конотопчани.

  Щодо нагород турнірів, тут є сенс зробити невелику ремарку. Представник команди Конотопської дирекції Павло Барладян із захопленням розповідав про те, що у складі його команди бере участь ветеран праці Ніна Сергіївна Невесела, колишній заступник старшого диспетчера відділу перевезень дирекції. На жаль, високих нагород вона не отримала, проте вражень і життєвого тонусу достатньо. Тому, вважаю, організаторам змагань слід подбати й про заохочувальні призи на кшталт «Найдосвідченішому…». Над цим є сенс замислитися.

  Турніри з настільного тенісу та шахів залишили багато питань без відповідей. На мій погляд, їхня організація та проведення не заслуговують на більше, ніж на трійку. Тобто на «задовільно». Оскільки попри запитання до організаторів турнірів більшість їх учасників отримали задоволення від спортивного азарту.

  Сергій ГУК, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ та Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05