РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (21 лютого 2014) 

 • І в будні, і в свята турбот багато

  «У нас на особливому обліку одинокі люди, зокрема ті, хто часто хворіє, - розповідає голова ради ветеранів Вінницького залізничного вузла Тетяна СКАКУН. - І ми прикладаємо зусиль, щоб хоч трохи поліпшити їхнє життя».

  Особливу увагу рада ветеранів приділяє фронтовикам. Таких залишилось серед вінницьких залізничників уже небагато - всього 18, із яких дев’ятеро - інваліди. Їх вітають не лише на новорічні свята, а й у День захисника Вітчизни, у дні визволення Вінниччини та України від німецько-фашистських окупантів і, звичайно ж, - у День Перемоги. А окрім вітань кожному із них вручають й подарунки. Причому це роблять не лише активісти ради ветеранів, а й керівники відокремлених структурних підрозділів, голови профспілкових комітетів. Рада ветеранів залізничного транспорту бере участь й у міських заходах - покладанні квітів до вічного вогню, могил воїнів-визволителів та ін.

  Утім не лише у свята, а й у будні Тетяна Василівна та її колеги, а це голови ветеранських організацій Вінницької дистанції колії - Поліна КРАВЧУК, Вінницької дистанції сигналізації та зв’язку - Емілія МИКИТЕНКО, вокзалу ст. Вінниця - Наталя КОЗЛЕНКО, станції Вінниця - Лариса СТРОПАК, залізничної лікарні - Катерина ЛЕПЕТУН та Вінницького транспортного коледжу - Володимир ЗАЇЧКО опікуються своїми товаришами, які потребують допомоги. А таких чимало, в першу чергу це інваліди праці та загального захворювання, яких серед залізничників майже півсотні. От і недавно Віті ЧАБАНЮК та Ганні ТОКАЙЧУК потрібно було пройти інтенсивне лікування із застосуванням дорогих лікарських препаратів. Вони звернулись до ради ветеранів про грошову допомогу, яка їм була надана. А коли узагальнити подібні випадки, що трапились минулого року, то матеріальну допомогу надали 49 ветеранам на суму майже вісім тисяч гривень.

  Ветерани - це люди, які потребують і лікування, і оздоровлення в санаторно-курортних закладах. І така можливість у 85 колишніх залізничників Вінницького вузла минулого року була. Це майже кожен десятий із тих, хто перебуває на обліку у ветеранській організації. Завдяки турботі, проявленій начальником Південно-Західної залізниці Олексієм КРИВОПІШИНИМ, більшість із них побували у пансіонаті «Променистий», у медичному санаторії - Центрі реабілітації залізничників на курорті Хмільник. Кожен, хто повернувся із цих закладів, поправив своє здоров’я, отримав заряд бадьорості, оптимізму та позитивних емоцій. І приємно зазначити, що серед вінницьких залізничників є й десять ветеранів, які подолали 90-річний рубіж. Серед них і фронтовичка, ветеран праці на залізничному транспорті Надія Степанівна КОЗМІНА, якій незабаром виповниться 99 років. З 1942 р. ця мужня жінка перебувала на військовій службі у діючій армії. А звільнившись у запас, з 1947 р. і аж до виходу на пенсію трудилась економістом вантажної служби Львівської залізниці. І вже багато років проживає у Вінниці.

  Ще одна учасниця війни, інвалід першої групи Євдокія Федорівна ДЕРЕВЯНКО у березні відзначить свій 90-літній ювілей. А в лютому трьом ветеранам праці, які багато років трудились у Вінницькій дистанції колії, а це - Галина Петрівна БОНДАР, Федір Омелянович ГРИЧАНЮК, Євгеній Омелянович ТУРКЕВИЧ, виповнилось по 85 років.

  Незважаючи на свій вік, чимало ветеранів-вінничан беруть участь у громадському житті міста та проявляють свої творчі здібності. Так колишній прийомоздавальник ст. Вінниця Валентина БІЛИК уже тривалий час виступає у хорі ветеранів війни та праці м. Вінниця і доволі успішно. Виступи цього колективу із задоволенням сприймають різні аудиторії глядачів, у тому числі й залізничники.

  - Нашу роботу важко було б проводити, - зізналась у розмові Тетяна Скакун, - без підтримки з боку керівників залізничних підрозділів, які знаходяться у Вінниці, а також профспілкових комітетів, які очолюють Станіслав СЕМЕНЮК, Василь ОБУХОВСЬКИЙ, Наталя КАНЕВСЬКА. Користуючись нагодою, хочу від імені усіх ветеранів Вінницького залізничного вузла висловити їм, а також керівництву нашої залізниці, велике спасибі.

  На подяку заслуговують і ветерани-активісти, які на громадських засадах виконують свої нелегкі обов’язки. А у них і в будні, і в свята турбот багато.

  Никифор ЛИСИЦЯ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05