РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 8 (21 лютого 2014) 

 • Ще один житловий будинок піднявся у Коростені

  У Коростені поруч із новою п’ятиповерхівкою, в якій ордери на квартири наприкінці листопада 2013-го отримали новосели-залізничники, вже виросли дев’ять поверхів другого будинку: по вулиці Кірова, 70-А зросли поверхи другої черги житлового комплексу. І хоч ще роботи тут для зодчих вдосталь, але майбутні новосели свої погляди часто з надією спрямовують саме сюди, мріючи про давно очікуване нове житло. Чим же займаються зараз будівельники? Це з’ясовували кореспонденти «Рабочего слова», відвідавши новобудову.

  Ще здалеку бачимо, як кран підіймає величезну ємність із цеглою високо вгору. Саме там, на 30-метровій висоті, працює бригада мулярів. Дев’ятий поверх вони вже завершили, нині їм ще лишилося технічне приміщення. А після цього етапу вже будуватимуть дах. На будівництві зустріли вже знайомого нам по роботах на попередньому будинку (його зведення теж від початку й до завершення перебувало на контролі «Рабочего слова - ред.) майстра Ігоря ОХОТСЬКОГО. Його й просимо розповісти, як працюється нині коростенським зодчим? Чи не злякали їх часом нещодавні морози? Майстер каже, що ні морози, ні сильні вітри не лякають бувалих залізничних будівельників. Вони й за складних погодних умов працювати звичні. «Тут трудяться найстійкіші, слабаків у нас немає» - запевняє Ігор Михайлович.

  Того дня на будові працювали переважно досвідчені муляри, які вже за свою трудову діяльність звели чимало залізничних приміщень. Муляр 5 розряду Василь ВЛАСЮК під час зведення попереднього будинку також сумлінно трудився, а набував досвіду житлового будівництва ще в Севастополі, коли для військових будинок зводили. Анатолій СТАСЮК теж не вперше житло зводить. Пригадує, як в 2001-му на Закарпатті будували оселі для залізничників, які потерпіли від повені. А цю коростенську багатоповерхівку починав від самого підмурку.

  Тут, на новобудові, познайомилися не лише з мулярами. Сумлінно виконує належні йому обов’язки стропальник Михайло МельниЧенко. Дисциплінований й водночас доброзичливий чоловік, - кажуть про нього колеги. А ось і наймолодший працівник: він «керує» потужним краном, піднімаючи цеглу й інші матеріали. Ярославу РИБАКУ 23 роки, на новобудові нещодавно. Та одразу зумів осягнути суть справи, якою йому потрібно займатися, серйозно ставиться до роботи. Тим більше, є в кого повчитися відповідальності, батько його працює водієм у Коростенському БМЕУ…

  Словом, і досвідчені, і молоді працівники будівельно-монтажного управління працюють на будівництві пліч-о-пліч, дбаючи про те, аби їх земляки незабаром могли вже радіти новим помешканням. До речі, тут 35 квартир. На поверсі - дві однокімнатні, одна- двокімнатна, і одна трикімнатна. Лише на дев’ятому поверсі дещо по-іншому: тут буде можливість поселитися в одну однокімнатну, одну трикімнатну та чотирикімнатну квартири. Так передбачено проектом. В кожному помешканні буде індивідуальне опалення.

  Отож в недалекій перспективі ще 35 сімей коростенських залізничників зможуть реалізувати свою давню мрію про отримання власного житла. І це завдяки турботі керівництва галузі, яким серед пріоритетів у роботі визначено створення комфортних умов життя для працівників залізниці.

  Оксана КЛИМЧУК, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05