РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 7 (14 лютого 2014) 

 • Гідна відзнака за працю

  Із Лепесівки, що в Білогірському районі, зручно дизель-поїздами добиратися до Шепетівки. Отож, коли закінчив 1987 р. школу, не вагався Олександр ЦИМБАЛЮК і з кількома хлопцями - завіз атестати до професійно-технічного училища №20. Тоді, до слова, у приймальній комісії добре «ревізували» і не всіх на навчання запрошували. Однак за два роки став електромонтером з ремонту та обслуговування електрообладнання. А вже ази практичної роботи здобував на заводі культиваторів.

  Після служби в армії завод, як мовиться, гостинно відчинив хлопцеві прохідну, бо тут його вже добре знали. І майже відразу присвоїли четвертий розряд, а затим - п’ятий. Але часи для підприємства стали кепськими, один за одним, не маючи зарплати, люди його залишали. Кращої долі О. Цимбалюк спробував шукати у шепетівському виробничому об’єднанні «Зміна». Трохи якось протримався...

  У травні 2002 р. порадили чоловікові піти на роботу в Шепетівське локомотивне депо. Мовляв, так ось і так, ти ж класний спеціаліст, з руками й ногами заберуть... Але, хоч на роботу і взяли, та ще довго приглядалися, давали такі завдання, над виконанням яких задуматися потрібно було.

  Уже майже п’ять років Олександр Цимбалюк працює слюсарем-електриком з ремонту електроустаткування 6 розряду дільниці з ремонту кранів на залізничному русі та моторейкового транспорту. Що й казати, робота з нелегких. «Почасти, - розповідає Олександр Володимирович, - добре покумекати треба, щоб ту чи іншу несправність виявити, ліквідувати. Та й запчастини, що потрібні, не завжди є. Мені ж і слюсарні роботи доводиться виконувати, а електрика - це взагалі, як мовиться, справа тонка. Помилятися не маєш права».

  Нещодавно помічник начальника локомотивного депо з кадрів і соціальних питань Лариса Мартинюк інформувала нас, що Олександр Цимбалюк за зразкове виконання трудових обов’язків, успіхи у підвищенні продуктивності праці, тривалу та бездоганну роботу занесений на деповську Дошку пошани «Наше депо». Що й казати, гідна відзнака за працю.

  Олександр ЦАРИК
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05