РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 7 (14 лютого 2014) 

 • На екскурсію до столиці

  Цікавою та пізнавальною для трьох десятків дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, учнів Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту стала дводенна екскурсія до столиці нашої країни. Цю благодійну акцію було організовано під патронатом начальника Південно-Західної залізниці Олексія КРИВОПІШИНА.


  Під час екскурсії до столиці.

  Подорожували діти комфортабельним автобусом, який надала залізниця. А проживання та харчування було організовано у столичному готелі «Експрес», де вони мешкали у одно- та двомісних номерах.

  Цікавою та насиченою була й сама екскурсійна програма. У перший день майбутні залізничники побували на захоплюючій виставі у Національному цирку України, де насолодилися виступами артистів - переможців Міжнародного циркового фестивалю у Монте-Карло, які саме тими днями виступали у Києві зі своєю програмою. А наступного дня на кожного вже чекала багатогодинна оглядова екскурсія по Києву. Вона розпочалася від станції метро «Золоті ворота» і продовжилась по інших історичних пам’ятках міста. Діти побачили Софіївський ти Михайлівський собори, Андріївську церкву, Контрактову площу, Києво-Могилянську академію, Національний палац мистецтв «Україна», Національний спортивний комплекс «Олімпійський», Національний університет ім. Т.Г. Шевченка, Володимирський собор. Побували біля пам’ятників Михайлові Грушевському, Григорію Сковороді, апостолу Андрію, князю Володимиру Великому, засновникам Києва братам Кию, Хориву, Щеку та їхній сестрі Либідь. З розповідей гіда дізналися чимало цікавого про життя наших пращурів та становлення давньоруської держави.

  - Ці два дні стали цікавими та насиченими для кожного, хто побував на екскурсії, - говорить заступник директора училища з виховної роботи Лариса ОСІПЧУК. - Впевнена, що ця подія запам’ятається усім нам надовго.

  Анатолій САДОВЕНКО, Фото Любомира КАЗАНОВСЬКОГО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05