РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (7 лютого 2014) 

 • Перша нагорода Дениса ОМЕЛЬЧУКА

  Один із призерів конкурсу дитячого малюнку «Намалюй свою мрію», який організувала та провела минулого року наша газета, став Денис Омельчук із Козятина. Нагородою юному художникові стала цікава книга відомого письменника Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра», яку Денис пообіцяв прочитати вже найближчим часом.

  Малюванню Денис навчається у художній студії, що працює при Будинку науки та техніки станції Козятин. Забажав цього сам, бо, як стверджує мій юний співрозмовник, дуже вже йому хотілося бути зі своїми друзями, а ті вже навчалися у художній студії. З часом це стало його захопленням. Крім занять у художній студії, Денис ще й відвідує гурток малювання, що діє в їхній школі.


  Призер дитячого конкурсу «Намалюй свою мрію» Денис ОМЕЛЬЧУК.

  - Найбільше люблю малювати пейзажі, - розповідає він. - А ще героїв улюблених мультфільмів. Вони ж такі кумедні та яскраві.

  - А чому ж тоді надіслав до нас малюнок на космічну тематику? - запитую його.

  - Космос - це також моє захоплення. Я дуже полюбляю дивитися кіно та мультики про всілякі космічні пригоди. Тому й спробував щось подібне намалювати. Звичайно, задоволений, що цей малюнок помітили. Це моя перша участь у конкурсі і перша нагорода.

  Малюванню юний художник віддає більшу частину свого вільного часу. Малює не лише під час занять у художній студії та у шкільному гуртку, а й вдома. Що-правда, там, як жартома зізнався він, під час творчого процесу виникають інколи певні проблеми. Бо молодший братик Андрійко, якому незабаром виповниться три роки, часто-густо втручається у цей процес і намагається дещо домалювати чи підмалювати на свій смак.

  Та не лише одним малюванням захоплюється Денис. Він із великим задоволенням відвідує гурток шкільної художньої самодіяльності, а ще двічі на тиждень тренується у секції східних єдиноборств, що діє при спорткомплексі «Локомотив». Знаходить час, щоб із друзями й м’яча поганяти, й пограти у свої хлопчачі ігри. Словом, живе життям звичайного хлопчика, де знаходиться час і на заняття чимось корисним, необхідним, і на розваги.

  - Я ще не можу сказати чи стане малювання моїм серйозним вибором у житті, - дещо по-дорослому поділився планами на майбутнє мій юний співрозмовник. - Поки що це мені цікаво. А, мабуть, вже десь під свої років двадцять я й визначусь. А поки що я просто малюю для себе, бо це мені подобається.

  Чи братиме він участь у наступних конкурсах, якщо їх організовуватиме газета? На це запитання юний художник дав ствердну відповідь. Йому ж самому цікаво, як люди оцінюють його роботи.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05