РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (7 лютого 2014) 

 • Час для здійснення бажань

  У Козятині проводиться відкритий турнір із міні-футболу, в якому беруть участь десять команд від структурних підрозділів Козятинського залізничного вузла, підприємств та організацій міста. Турнір благодійний. Він проводиться за ініціативи теркому профспілок Козятинської дирекції залізничних перевезень і відділу молоді та спорту міської ради.

  Організатори змагань звернулися з пропозицією до всіх учасників про те, щоб призові кошти, виділені на проведення турніру, були використані для надання благодійної допомоги дітям-інвалідам та дітям, котрі мають певні фізичні вади. Цю пропозицію підтримали й чимало підприємців міста. Вже першого дня змагань до призового фонду надійшло майже 5000 гривень, і можна стверджувати, що ця сума з часом збільшиться, адже до акції залучаються нові спонсори та меценати.

  - Впродовж місяця всі команди зіграють між собою, - говорить один з організаторів змагань - голова теркому профспілок Козятинської дирекції залізничних перевезень Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ. - Ігри турніру відбуватимуться щосуботи та щонеділі у спортивній залі Козятинського вищого професійного училища залізничного транспорту. До речі, керівництво навчального закладу надає нам для змагань спортивну арену безкоштовно. Кошти, що надійдуть до нашого благодійного фонду у ході турніру, ми використаємо на придбання подарунків не лише для дітей наших залізничників, а й дітей із сімей мешканців міста. Плануємо, що таких буде 10 - 12 осіб. Можливо, не так багато, як хотілося б, та все залежить від коштів, зібраних на цю благодійну акцію. Серед подарунків - велосипеди, планшети, деякі інші необхідні для таких дітей речі, які їм не завжди можуть придбати батьки. Та з цим ми визначимося вже під кінець змагань, запитаємо безпосередньо у них, хто й що б бажав отримати.

  Завершаться змагання у неділю 23 лютого. Цього дня на завершальні матчі турніру та підбиття його підсумків і будуть запрошені діти, які й отримають подарунки. Час здійснення бажань відомий. Тож почекаємо?!

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05