РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (7 лютого 2014) 

 • Ланцюгова реакція від Миколи Франчука

  Знайомтесь. Микола ФРАНЧУК - технік по замірах локомотивного депо Дарниця. Особливості роботи Миколи Володимировича полягають у точності, скрупульозності, володінні серйозними технічними знаннями.

  Бо саме від його вміння та знань залежить, рухатиметься локомотив чи ні. Заміна деталі за геометричними параметрами - річ складна, тому що вимагає застосування інтелектуального потенціалу та сміливих інженерних рішень. Робиться все це задля того, аби після якісного ремонту вузол працював справно, а в підсумку - весь тепловоз.

  - Все це робиться поагрегатно. Дизель, ходова частина, все це групується, - пояснює Микола Володимирович. - Певні колісні пари підбираються згідно з інструкцією за розмірами. Все це я заміряю і, якщо все гаразд, даю добро на збірку або подальший ремонт чи заміну деталей.

  Тепловози в локомотивному депо Дарниця експлуатуються вже давно, і весь запас приладів та інструментів, необхідних для роботи, тут є. Щоправда, ці прилади ще часів радянського союзу, а електронних немає. Та це не заважає Миколі Володимировичу з душею та відповідальністю ставитися до виконання своїх основних завдань. До речі, посаду техніка по замірах він займає останні п’ять років, до цього майже все життя був машиністом. Щоб йти в ногу с часом, Микола Франчук брав безпосередню участь у впровадженні в ремонтному цеху лазерного пристрою для вимірювання геометрії рами візка тепловоза.

  Результати творчої діяльності та інтелектуальної праці - як ланцюгова реакція: мають особливість примножуватись у майбутньому. Тож успіхів вам, майстре Франчук!

  Тетяна ТАНІЧЕВА, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05