РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 6 (7 лютого 2014) 

 • Соціальний захист - запорука ефективності праці

  Актова зала управління Південно-Західної залізниці ранком минулого понеділка нагадувала про заплановані тут урочистості. На столі, де розміщено галузеві нагороди, на достойників чекали почесні грамоти, яскравих кольорів знаки, медалі.


  Керівник Південно-Західної магістралі Олексій КРИВОПІШИН та голова Дорпрофсожу Орест ЛОГОШНЯК вітають
  постійну авторку газети «Рабочее слово», краєзнавця Зою ВІЛЬЧИНСЬКУ із заслуженою нагородою.


  Фото на згадку.

  Серед нагороджених - постійна авторка газети «Рабочее слово», краєзнавець Зоя ВІЛЬЧИНСЬКА, яка звернулася до присутніх із коротким словом подяки за оцінку з боку керівництва Південно-Західної залізниці та Дорпрофсожу її дослідницької праці, що присвячена історії Вінниччини та столичної магістралі. Від імені нагороджених із Коростенської, Козятинської дирекцій залізничних перевезень та управління столичної магістралі З. Вільчинська наголосила, що залізничникам є чим гордитися. Багатюща практика та потужний кадровий потенціал дозволяють виконувати не лише виробничі показники, але і вирішувати соціальні питання. Зоя Володимирівна поділилась із присутніми подальшими творчими планами з майбутнього випуску історичних праць про літопис сталевих магістралей. Від імені козятинських залізничників та мешканців цього міста вона подякувала начальнику Південно-Західної залізниці Олексієві КРИВОПІШИНУ та голові Дорпрофсожу Оресту ЛОГОШНЯКУ за вирішення низки соціальних питань, що стосуються зокрема реконструкції міського вокзалу ст. Козятин, будівництва житлових будинків і так далі.

  У привітальному слові на ім’я достойних представників різних підрозділів столичної магістралі, і молодих, і досвідчених, Олексій Кривопішин наголосив на тому, що у такі миті він завжди із приязними почуттями звертається до представників залізничних підрозділів. Актуальних тем, які варто обговорювати на всіх виробничих рівнях, безліч. Адже активна розбудова транспортної інфраструктури та зокрема відомчого житла не закінчується і у поточному році. Вже сьогодні йде до завершення будівництво дев’ятиповерхового житлового корпусу на вулиці Кірова, що у Коростені. Величезне житлове будівництво 375-квартирної багатоповерхівки розгортається у місті-супутнику української столиці - Вишневому. У планах - зведення житла у м. Конотоп.

  Залізнична галузь через відомі економічні проблеми, що спіткали українське суспільство, відчуває низку труднощів на шляху свого розвитку. Проте заходи для вирішення соціальних питань завжди були і залишаються серед пріоритетних: соціальний захист - запорука ефективності праці.

  Іван СОТНИКОВ, Фото Олексія ЧУМАЧЕНКА
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05