РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 5 (31 січня 2014) 

 • Проблеми вирішуємо спільно

  Вже майже півтора десятка років ветеранську організацію моторвагонного депо Фастів очолює Анатолій ВЕНЖИК. Ветеран праці віддав рідному підрозділу столичної магістралі майже все своє трудове життя. Був і машиністом електропоїзда, і майстром колісного цеху, тривалий час очолював відділ кадрів моторвагонного депо. А коли вийшов на пенсію, продовжив плідну працю в громадській ветеранській організації.

  - Сьогодні на обліку у нашій організації 807 ветеранів праці, - розповідає Анатолій Петрович. - Не всі вони мешкають у нашому місті, навіть не на Київщині, а й у сусідніх областях: і на Вінниччині, і на Житомирщині. Проте зв’язок з ними ми не втрачаємо. Спілкуємося, телефонуємо, за можливості члени нашої ради виїздять до них на місця: намагаємося допомогти у вирішенні проблем. У тих віддалених регіонах, де проживає декілька наших ветеранів, когось з них визначаємо, скажімо так, старшим і вже через нього організовуємо свою роботу. Хочу сказати, що така форма співпраці нас цілком влаштовує. І наші ветерани з таких віддалених регіонів її підтримують.

  Розповідаючи про роботу первинки, її нагальні проблеми та шляхи їхнього вирішення, голова ради ветеранів зокрема зазначив:

  - Звісно, без проблем та негараздів у нас, як і в інших ветеранських організаціях, не буває. Бо ми живемо у непростий час. Сьогодні важко всім. А подолати ці негаразди ми намагаємося спільно з керівництвом депо та комітетом профспілок. Начальник депо Євген Пилипенко, голова профкому Володимир Лавриненко ніколи не відмовляють нам, коли ми звертаємося до них за допомогою. Так лише минулого року 92 нашим ветеранам надано матеріальну допомогу. П’ятдесят чотири ветерани праці, які минулоріч відзначали ювілейні дати від дня народження, отримали відповідні грошові виплати. Всі бажаючі мали можливість скористатися путівкою на оздоровлення у санаторій та будинок відпочинку. До речі, 12 осіб оздоровились у Євпаторії та Хмільнику. Понад сотні наших колег були запрошені на святкування професійного свята - Дня залізничника. Не забувають про нас - ветеранів - й у інші державні та професійні свята, як-то День захисника Вітчизни, День Перемоги, День Незалежності, Міжнародний жіночий день, День людей похилого віку тощо. До цього можу додати, що завдяки допомозі з боку керівництва та профкому ми передплатили для своїх ветеранів нашу газету на 2014 рік майже для 700 осіб.

  Турбота та увага - це, мабуть, головне, чого потребують люди поважного віку від нас. Особливо ті, хто на старості літ залишився самотнім, без підтримки з боку рідних та близьких. Важко їм, а особливо тим, хто втратив ще й здоров’я. Таким людям надається допомога працівниками державних соціальних служб. Не забувають про них і у ветеранській організації моторвагонного депо.

  - Сьогодні для роботи з ветеранами-деповчанами, які потребують допомоги на дому, ми залучаємо волонтерів із числа наших колег, - говорить Анатолій ВЕНЖИК. - Такі добровільні помічники регулярно відвідують ветеранів-інвалідів, і тих, хто потребує за станом здоров’я такої допомоги. Вони ходять у магазини за продуктами, виконують роботу по дому, спілкуються, цікавляться, чим можуть ще допомогти у вирішенні того чи іншого питання. Таких волонтерів у нас понад три десятки. Звичайно, називати всіх не буду, а от найактивніших відзначу. Передусім, це Катерина ДЕРИШ, Анатолій ОЛЕНЮК, Володимир ЛЯГУША. Саме на їхню адресу доводиться чути найбільше добрих відгуків, від тих, кому вони надають допомогу.

  - А ще, - продовжує мій співрозмовник, - ми вирішили питання з отриманням ветеранами всіх тих грошових коштів, які надаються їм, як-то матеріальна допомога, виплати до особистих ювілеїв, премії тощо. Відтепер вони отримують їх не у касі депо, а через пошту. Відповідні перерахування проводить бухгалтерія підрозділу. І людям це дуже зручно. Адже їм не потрібно гаяти час на те, щоб приїздити за грошима до каси. Та й здоров’я багатьох з них не завжди дозволяє це зробити. От і сьогодні ми підемо з членами ради ветеранів привітати нашого ювіляра - колишнього машиніста електропоїзда Івана Зайнчковського з 80-річчям. Будуть квіти та подарунки, а грошова нагорода з нагоди ювілейної дати надійде йому через поштове відділення.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05