РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 5 (31 січня 2014) 

 • В гармонії із собою

  У день свого 80-річчя, а саме 10 січня 2014 р., Єгору ЦВЄТКОВУ керівництво Південно-Західної залізниці вручило знак «За доблесну працю на Південно-Західній залізниці». За 50 років трудової біографії Єгор Цвєтков неодноразово отримував різні відзнаки. Цього ювілейного дня Єгора Миколайовича привітали керівники столичної магістралі. Були зворушливі побажання, квіти та доброзичливі усмішки.


  Ветеран залізниці Єгор ЦВЄТКОВ.

  Ця подія Єгора Миколайовича схвилювала, але він не розгубився за такої уваги. Із властивою йому звичкою відзначив своїх наставників, радників та загалом усіх залізничників. Після урочистостей він поділився своїми спогадами з журналістами газети «Рабочее слово».

  - Для мене така нагорода певною мірою є приємною несподіванкою, - мовив ювіляр. - Тож, коли мене запросили в день мого народження до управління Південно-Західної залізниці, то довелося пригадати, без перебільшення, все своє свідоме життя. Здається, нічого особливого не було, просто виконував свої обов’язки, як належить. Це зворушливо, що не забули мене, ветерана, привітали.

  Звичайно, за таку довгу трудову біографію траплялося різне. Але де б не працював Єгор Цвєтков, він послідовно завойовував авторитет і, обіймаючи різні посади, завжди залишався прекрасним співробітником, порадником, принциповою людиною. Важливо, що Єгор Миколайович не залишився тільки в межах одного свого фаху, а надзвичайно системно працював над собою і став спеціалістом набагато ширшого формату завдяки своїм організаційним зусиллям і природній активності.

  …А сталося так, що відразу по закінченні школи поступив він до технікуму залізничного транспорту, а у 1954 р., отримавши диплом, розпочав трудове зростання на посаді оглядача-автоматника дільниці пункту технічного огляду рухомого складу ст. Козятин. Після служби в армії, через три роки повернувся знову до вагонного депо.

  Займав різні посади - від оглядача вагонів вагонного депо ст. Козятин до бригадира поїзда Київського резерву поїзних бригад провідників. Потім десять років - старший інженер пасажирської служби управління залізниці. Після цього - начальник Київської технічної школи (сьогодні - Центр професійного розвитку персоналу). Ось де проявився його талант організатора. До того ж у нагоді стало й те, що йому легко було навчати студентів, бо теоретичні знання Єгор Миколайович доповнював прикладами із свого практичного досвіду. Тому й всі проблеми своїх учнів, які могли б виникнути на виробництві, знав не з чуток. Намагався організовувати так навчальний процес, щоб учні за короткий термін навчання одержали якісні професійно-технічні знання. Адже потреба залізниці в підготовці якісних працівників залізничного транспорту робітничих професій завжди була і є актуальною.

  В 1994 р. за віком оформив пенсію, однак продовжив працювати слюсарем-електриком з ремонту електроустаткування у вагонному депо Київ-Пасажирський.

  80 років за плечима Єгора Миколайовича, та ветеран сповнений оптимізму і енергії. Запитую у нашого героя: «У чому секрет такої життєвої сили?» І ось який рецепт ми отримали від ветерана. «Людина, - переконаний Єгор Миколайович Цвєтков, - повинна жити, не ховаючись і не цураючись свого віку. Жити у злагоді із собою, насамперед, перебувати в гармонії зі своїм віком. По-друге, дуже важливо не почуватися самотнім. А у мене чудова дружина - Єфросинія Антонівна, з якою я живу 46 років. До речі, вона теж працювала все життя на залізниці, залізничник і мій син - Олег. Гарна невістка. Ростуть два онуки. Старший, Андрій, - студент вишу, а молодший, Олексій, навчається в 10-му класі. І третє. Немаловажна справа - у любому віці мати приємні турботи. Для мене це - наша дача. Тож як прийде весна, я знову за знайомим маршрутом вирушу електричкою до своєї садиби у село Червоні Партизани, що на Чернігівщині. Ось все це додає мені душевної снаги».

  Ольга ЛИХАЧОВА, Фото Валентини ЧЕЛЮСКІНОЇ
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05