РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 5 (31 січня 2014) 

 • Здоровим бути вигідно

  Саме під таким гаслом у профспілкових організаціях діючих у трудових колективах залізничників Козятинської дирекції залізничних перевезень упродовж минулого року проходив конкурс з метою пропагування здорового способу життя.


  Переможці конкурсу «Здоровим бути вигідно» - колектив Козятинського загону відомчої воєнізованої охорони разом із
  Головою Козятинського теркому Анатолієм Вільчинським.

  - Ідея проведення такого конкурсу належить нашим профспілковим активістам, - говорить голова теркому профспілок Анатолій ВІЛЬЧИНСЬКИЙ. - На одному із засідань теркому, де підбивалися підсумки з виконання колективного договору, ми звернули увагу на те, що у наших трудових колективах чимало працівників не виходили на роботу через виникнення різних захворювань. Лікарняні листи були звичним явищем майже у всіх наших структурних підрозділах. Причини захворювань були різними. А саме: можливо, з вини самих працівників, можливо, не було створено належних умов для праці. Тож на теркомі все це проаналізували та ухвалили рішення: організувати свою роботу так, щоб для наших залізничників було б вигідніше мати менше таких лікарняних. Пропагування здорового способу життя, забезпечення комфортних та безпечних умов праці стали пріоритетом у роботі нашого активу. Минулого року ми провели чимало спортивних заходів, залучаючи до участі в них якомога більше працівників. Організовували колективні виїзди для відпочинку на природі. Та й у забезпеченні гідних умов праці зроблено чимало. Як результат - суттєве зменшення кількості захворювань майже в усіх трудових колективах. Значно зменшилася й кількість професійних захворювань. А наша дирекція за підсумками роботи з охорони праці минулого року стала однією з кращих у межах Укрзалізниці.

  Майже чотири десятки наших трудових колективів взяли

  участь у цій акції, коли здоровим дійсно бути вигідно. Звичайно, це були різні колективи, де трудяться від сотні до тисячі працівників. Тому й переможець визначався у співвідношенні кількості людей, які брали лікарняні листи, до загальної кількості працюючих. Аналізували стан справ фахівці - лікарі нашої відділкової лікарні. Тож за підсумками кон

  курсу його переможцем оголошено колектив Козятинського загону відомчої воєнізованої охорони. Друге та третє місця посіли Фастівська дистанція електропостачання та Козятинська дистанція сигналізації та зв’язку. Ці колективи нагороджено почесними дипломами та грошовими преміями.

  Тож здоровим дійсно бути вигідно. Тому цю акцію з метою пропагування здорового способу життя ми продовжимо й цьогоріч.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05