РОЗДІЛИ
ПРО НАС
ІСТОРІЯ
НОВИНИ та ІНТЕРВ'Ю
ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ
ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
ПОСЛУГИ
ЦІННІ ПАПЕРИ
ЗАКУПІВЛІ
МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ
ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ
АНТИКОРУПЦІЙНА ПРОГРАМА
Внутрішній ринок працi
РЕКЛАМА
ПОСИЛАННЯ
ПРЕЗЕНТАЦІЇ
ГАЗЕТА «Робітниче слово»
Інформація про газету
Зворотній зв`язок
Передплата «Робітниче слово»
РОЗКЛАД РУХУ
На вашу думку
Schedule
Мапа сайту
ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ УЗ
Працевлаштування
Запрошуємо
на роботу
Пошук вакансій
та реєстрація кандидатів
Звернення громадян
Отримання вiдповiдей на актуальнi питання • Перелік випусків » № 5 (31 січня 2014) 

 • Холоди не лякають, якщо їх правильно зустрічають

  Остання декада січня стала справжнім іспитом готовності колійників Козятинської дистанції до роботи взимку. Адже саме в ці дні на дільниці магістралі, яку обслуговують козятинські колійники, вперше цьогорічної зими протягом кількох днів пройшли сильні снігопади та хуртовини.

  - Такої погоди ми чекали ще наприкінці року, - говорить головний інженер дистанції колії Олександр МАЗУР. - Ми ж добре пам’ятаємо минулорічний грудень, коли майже місяць нас засипало снігом і нам мало не цілодобово доводилося розчищати від нього станції та перегони, щоб забезпечити безперешкодний рух поїздів. Тож, маючи певний досвід, цьогорічний снігопад зустріли, як то кажуть, у всеозброєнні. На найважливіших дільницях, а це, передусім, станції Козятин та Козятин-2, працювала снігоприбиральна техніка, що розчищала станційні колії та перегони. Для розчистки стрілочних переводів задіяли системи повітряного обдуву та електрообігріву, на деяких з них навіть і ранцеві повітрообдувачі. Хотів би зазначити, що збою у роботі техніки та обладнання не було, тож поїзди слідували за звичним графіком руху.

  Негода у регіоні вирувала декілька днів, тож свою роботу колійники організували у дві зміни. Основні обсяги робіт виконувалися у денний час, а вночі чергувала лише чергова зміна.

  Останніми днями погода стабілізувалася та колійники готові до нових погодних випробувань.

  У телефонній розмові із головою профкому Валентиною ЗЕЛЕНКО обговорили проблему з обігріву працівників, які трудяться на відкритому повітрі. За технологічної перерви, - говорить Валентина Аркадіївна, - монтери колії можуть відпочити у спеціальних теплих приміщеннях. Підготувати їх як належить - це одна з головних турбот, яку вирішуємо на початку кожного холодного сезону.

  Анатолій САДОВЕНКО
  Контактна інформація
  Україна, 01601, м. Київ, вул.Лисенка, 6
  Приймальня директора регіональної філії: 0(44)-4654410 факс 0(44)-4654107
  Прес-служба тел.: 0(44)-4069708 факс: 0(44)-4069175 email: pres@sw.uz.gov.ua
  Розклад руху поїздів (цілодобово): 0-900-90-80-05 (послуги платні), 0(44) 309-70-05